چرا USNS راحتی Javits Center عمدتا خالی به عنوان coronavirus گونه نیویورک ERs

این USNS راحتی و Javits Center بیمارستان صحرایی باقی می ماند و عملا خالی از COVID-19 بيمار هر دو به عنوان وزارت دفاع-اجرای تاسیسات به شدت مدیریت مصرف در حالی که به سرعت به نا امیدی از پزشکی کارکنان در غرق شهرستان اتاق اورژانس.

نیروی دریایی-سرنشین دار, 500-تخت راحتی که لنگر انداخت در هفته گذشته در سمت غرب به شهرستان — و این هفته مجدد به بالا-شدت coronavirus موارد — دارای بیش از 60 بيمار مقامات نیروی دریایی گفت: پنج شنبه.

و ارتش-سرنشین دار, 1,000-تخت Javits Center بیمارستان صحرایی — خدمت در حال حاضر پایین تر-شدت COVID-19 مورد — تا به حال تنها 225 نفر در انتخابات گفت: پنج شنبه.

در ضمن تنگ بیمارستان ها گفته بودن که تقریبا تمام بیماران خود را متناسب نیست “معیار” برای پذیرش در هر دو مرکز سرخوردگی کارکنان و مقامات دولتی شکایت دارند.

USNS Comfort coronavirus hospital
این USNS راحتی لنگر انداخت در اسکله 90 در منهتن در سمت غرب.رویترز/Eduardo Munoz

“این گاو–t” یک کارمند در پر ازدحام شهری مرکز بیمارستان در شرق هارلم گفت: پست از 25 نقطه چک لیست برای انتقال بیماران به Javits.

کارگر صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: این بیمارستان به تازگی خواسته Javits به 95 خود را COVID-19 بيمار اما فقط یکی ساخته شده از برش.

و در عین حال بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش است.

“مشکل بزرگ” توافق یک کارمند در ژاکوبی بیمارستان در برانکس که در مورد خواسته های تنگ معیار در Javits و آسایش.

USNS Comfort pharmacy
بیمارستان Corpsman 3 کلاس Damion غرفه sanitizes یک سطح در داروخانه ها روی عرشه کشتی USNS راحتی.سارا Eshleman/نیروی دریایی ایالات متحده از طریق گتی ایماژ

ژاکوبی برخی از 100 بيمار بستری در آن می توانید پیدا کردن اتاق برای این کارمند گفت: پنج شنبه.

“ما هنوز در حال حمایت کردن 50 در هر دو بزرگسالان و کودکان ERs گفت:” کارمند مصرف چند ثانیه از یک شیفت مشغول به متن پست. “وجود دارد هیچ تخت.”

دولت سلامت رسمی که خواسته نمی شود به شناسایی و مقابله که سر از شهرستان های بهداشتی و بیمارستان ها شرکت — که شامل ژاکوبی و شهری بود در روز پنج شنبه روزانه کنفرانس تماس با مدیران بیمارستان.

“هنگامی که مقامات بهداشتی دولت پرسید که آیا وجود دارد هر بیمار ظرفیت مسائل به ما گفته شد وجود نداشت مسائل” این مقام گفت.

نسبی پوچی از دو فدرال اجرای بیمارستان نشسته بود به خوبی با شورای شهر سلامت رئیس کمیته Mark Levine که فقط از بهبود COVID-19.

“این به خوبی منابع و امکانات است که 90 درصد خالی است. و ما باید بیمارستان ها هستند که سرشار” منهتن دموکرات گفت.

“آنها در حال رفتن به مجبور به شل معیار در این نوع از coronavirus بیماران می توانید آنها را قبول دارد و یک دسته کامل از منطقی موانع است که باید شل” لوین گفت.

او شکایت کرده است که ارتش و نیروی دریایی در حال اصرار بر دست برداشت و حمل و نقل تعداد کمی از بیماران بیمارستان به Javits و آسایش.

“بیمارستان ها باید قادر به رها کردن بیماران وجود دارد به جای داشتن کارکنان از Javits و یا به راحتی می آیند به آنها را انتخاب کنید,” او گفت:.

بيمار بودن محروم از انتقال به یکی از دو مرکز برای گاهی بی اهمیت دلایل او شکایت کرده است.

“آنها درخواست شد به بیمارستان برای تامین بيماران مبتلا به پنج روز از دارو” و یا دیگری آنها نمی تواند منتقل شود. “این غیر ضروری است.” “هر دو از این امکانات داروخانه.”

USNS Comfort Provides Patient Care in New York City

بیمار حمل و نقل تیم آماده برای دریافت یک بیمار روی عرشه کشتی USNS راحتی.

فرمانده آمریکا 2nd ناوگان

US-HEALTH-VIRUS-MILITARY

پزشکی کارمند با این نسخهها کار در داخل Javits Center.

وزارت دفاع آمریکا/خبرگزاری گتی ایماژ

بعدی

شهر نیویورک در حال حاضر کانون coronavirus…

2

نمایش به صورت اسلاید

مقامات وزارت دفاع آمریکا گفت: پست در روز پنج شنبه که تعداد بیماران در هر دو امکانات افزایش به طور پیوسته در روزهای آینده به عنوان دو موقت بیمارستان ها تا سطح شیب دار به سرعت.

آنها سرزنش تنگنا تا حدودی در مقامات بهداشتی دولت در ابتدا بئب فدرال با 15-صفحه لیستی از دستورالعمل ها و جزئیات است که بیماران می تواند بستری برای Javits گفت: عمده ژنرال ویلیام هال, فرمانده مشترک نیروی کار داخلی پشتیبانی می کند.

دستورالعمل عبارتند از: نیاز است که همه بیماران در حال انتقال به Javits از بیمارستان های دیگر می رسند با پنج روز از دارو به دلیل مرکز — در اصل اختصاص داده شده به غیر COVID بیماران تنها — تنها در حال حاضر شروع به قبول coronavirus بیماران و داروخانه آن هنوز بدست تا به سرعت سالن گفت.

“این [دولت] اصلی ورود-معیارهای خروج از مطالعه بود 15 صفحات طولانی” گفت: سالن. “این بسیار شگفت انگیز است که ما را به آنچه من فکر می کنم هفت در حال حاضر شاید کمتر از آن است.”

“به عنوان بهداشت و خدمات انسانی در حال کار برای ساخت تا که داروخانه ها و … ما نیز مستقر ارتش داروخانه به Javits را با آن کمک کند و ما امیدواریم که در روزهای آینده خواهیم دید که معیارهای خروج کوچکتر و کوچکتر به طوری که ما می توانید قبول آن دسته از بیماران مبتلا به” سالن گفت.

نظامی پرسنل پزشکی شده اند بازدید از بیمارستان های محلی “به رفتن را از طریق سند و توضیح دهید که چگونه برای شناسایی و انتقال بیماران مبتلا به” سالن گفت.

“من فکر می کنم در پایان روز هیچ کس می خواهد به پذیرش یک بیمار که پس از آن ما می توانیم مراقبت و پس از آن ما مجبور به انتقال به بیمارستان و بار آنها را دوباره.”

یکی فدرال منبع که نمی خواست نامش فاش نشود گفت که به راحتی به عنوان مثال مصرف بدحال بیماران و نمی تواند درمان بیماران روانی, کودکان و یا زنان باردار از آنجا که این کشتی ندارد تخصصی کارکنان.

ده از جدید آسایش بیماران منتقل شدند وجود دارد از جامائیکا بیمارستان و گرگرفتگی مرکز پزشکی پس از امکانات گزارش داد که اکسیژن سیستم های توزیع “شد و خطاب به علت تقاضای بالا” دولت در بخش بهداشت و درمان گفت.

اما کشتی بیمار بار باقی می ماند بنابراین “متوسط” که در روز پنج شنبه شب معاون رئیس جمهور مایک پنس اشاره کرد که 75 پرسنل نظامی از کشتی مستقر شده بودند برای کمک به تسکین برخی از بیمارستان شهرستان کارگران است.

دولت در ضمن شمارنده شد که در آن وزارت دفاع است که در ابتدا مجموعه ای غیر واقعی بیش از حد تنگ معیارهای ورود به Javits.

“آنها می خواستند هیچ یک از بیماران که نیاز به دیدن یک پرستار بیش از یک بار در هر هشت ساعت” گفت: Michael Dowling, مدیر عامل شرکت Northwell سلامت است که نظارت بر Javits از طرف دولت است.

“آنها می خواستند همه بيماران به طور سرپايي. ما تا به حال هیچ یک از بیماران بود که او گفت:” از فدرال’ بیش از حد تنگ اولیه استاندارد.

“به آن می گویند ما بود لیست گویم چیز بی معنی است.”

یکی دیگر از 75 بيمار هستند و زنجان به نقل مکان به Javits از شلوغ بیمارستان های شهرستان در روز جمعه.

یک دولت رسمی صحبت به شرط ناشناس ماندن به ذکر است که می توان آن را لحاظ لجستیکی دشوار و گاهی اوقات خطرناک — به حرکت می کند بیمارانی که در دستگاه تنفس.

این Javits بیمارستان صحرایی و آسایش نیز هر کدام محدودیت های دولت رسمی گفت. این Javits برای مثال محدود مراقبت های ویژه و امکانات هیچ عامل اتاق به طوری قبول نمی کند COVID-19 بیمارانی که دارای شرایط اساسی است که می تواند نیاز به عمل جراحی.

“بیمار معیار برای هر دو Javits و آسایش تنظیم شده است توسط دولت و دولت فدرال” یک شهر سالن سخنگوی گفت. “در درون خود ما سیستم بیمارستان, ما می توانیم انتقال بیماران برای تسکین بیشتر تیره و تار بیمارستان ها به عنوان مورد نیاز است.”

گزارش اضافی توسط کارل کلیسا و برنادت هوگان

Why USNS Comfort, Javits Center are mostly empty as coronavirus strains New York ERs
یک آمبولانس که تبدیل شده بود به دور از ورود به USNS راحتی در مارس 4.کریستوفر Sadowski

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im