چرا که تمایلی به اصرار ماسک های صورت برای همه

سازمان بهداشت جهانی ابراز تمایل دوشنبه به تایید ماسک صورت استفاده برای همه رفتن خارج برای محافظت از خود از coronavirus گفته بود که “محدود تحقیقات” در مورد اثر خود را متوقف کردن بیماری همه گیر.

مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اذعان کرد که کشورهای “می خواهم به انجام همه چیز آنها می توانید برای محافظت از خود و دیگران” — اما گفت هنوز نیاز به تحقیقات بیشتری در مورد اینکه آیا به طور کلی جمعیت بهره مند از حفاظت اضافه شده.

“آنچه روشن است این است که وجود دارد محدود است و تحقیقات در این زمینه” Tedros گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما را تشویق کشورها هستند که با توجه به استفاده از ماسک برای عموم مردم به مطالعه اثر خود را بنابراین ما می توانیم همه یاد بگیرند.”

او گفت: کاهش عرضه از ماسک باید به ترتیب اولویت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در مقدم است.

اما این سازمان در حال حاضر پیشنهاد می کنم از دنده خارج از مراکز درمانی خاص در معرض خطر شرایط, او گفت:.

“کشورها می توانید در نظر با استفاده از ماسک در جوامع که در آن اقدامات دیگر مانند تمیز کردن دست و فیزیکی فاصله ها سخت تر برای رسیدن به دلیل کمبود آب و یا تنگ و شرایط زندگی” Tedros گفت.

Tedros گفت: آنها همچنین توصیه به استفاده از ماسک صورت برای افرادی که بیمار هستند و کسانی که مراقبت از کسی آلوده در خانه.

“اگر ماسک در حال فرسوده آنها باید مورد استفاده قرار گیرد با خیال راحت و به درستی” او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد که مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری مشاوره غیر پزشکی پارچه استفاده می شود بیش از چهره خود به عنوان یک “اضافی داوطلبانه اقدام بهداشت عمومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>