چرا یانکی ها نیست نگران جدید اغل گاو یا حشم قانون

تمپا — Yankees مدیر Aaron Boone شد unfazed توسط MLB جدید حکومت که یک مسکن باید زمین به حداقل سه مورد و یا تا پایان زمین باز یافته.

“ما فکر نمی کنم تغییرات زیادی به خصوص در طول فصل به طور منظم” بون روز پنجشنبه گفت که تیم او کار می کرد برای اولین بار در این بهار. “من نمی خواهم به استفاده از این اهرم بچه ها زمانی که آنها دریافت و در آنجا که ما نمی زمین بچه ها سه روز در یک ردیف یا چهار [بازی] در پنج روز. مگر اینکه آن را یک وضعیت منحصر به فرد ما در حال انجام است که برای یک hitter.”

با اغل گاو یا حشم پر از از بین برنده بوهای مانند آدم Ottavino چاد سبز زاک Britton, تامی Kahnle و Aroldis چپمن که مناسب برای هر دو سمت راست و چپ دست hitters کردن, Boone, است, اعتماد به نفس, تغییر کمک خواهد کرد که تیم خود را.

“من احساس می کنم بیشتر از اکثر باشگاه های ما مجهز به انتقال به این حکومت یکپارچه” بون گفت. “تاپیک میخوام یک بازی است که می آید تا جایی که آن را ایده آل نیست و این چیزی است که همه ما باید برای تنظیم به, اما به طور کلی من احساس می کنم آن چیزی که به نفع ما است.”

که ممکن است به اثبات می شود بیشتر به چالش کشیدن در پلی آف, اما, Boone گفت: “هر کس در برخورد با همان مجموعه ای از قوانین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر