چرا یانکی ها نمی خواهد فشار Gleyber تورس shortstop دکمه وحشت

تمپا — بین نسبتا بی اهمیت سراسیمگی از ballplayer صدمات در George M. Steinbrenner و در سراسر جهان همه گیر است که coronavirus کمی مغز فضا و زمان باقی مانده برای بحث در مورد چگونه سالم یانکی ها در واقع در حال انجام در این زمینه است.

در عین حال اگر شما می توانید پیدا کردن یک لحظه تامل است که موضوع را نمی طولانی برای شناسایی دفاع آمریکا شرق لیگ قهرمانان بالا در زمینه نگرانی:

“نه واقعا خوب در حال حاضر” Gleyber تورس گفت: در توصیف دفاع از خود در shortstop.

یانکی ها فرض بر این خطر ابتلا به برخی هنگامی که پس از اجازه دیدی Gregorius رفتن به جو Girardi را فیلیز آنها مسح تورس به عنوان خود را شروع shortstop. این آبشار پس از تورس و مافوق خود به رد این خطر با نتایج.

و تا کنون نتایج دلسرد. روز سه شنبه طی 4-2 دست دادن به جیز آبی در جورج تورس متعهد پنجم خطا در 10 گریپ فروت بازی های لیگ یک بالا پرتاب برای اولین baseman لوقا Voit و می توانست به اتهام دیگری در یک مرتکب خطا شدن از آنچه که بود و به جای آن حکومت یک زمین زیر کشت تک توسط Randal Grichuk.

یانکی ها مدیر کل برایان Cashman با این تیم در سراسر کشور در سیاره مشتری در روز شنبه گفت: پست George A. King III “او Gleyber تورس. من هیچ چیز را نمی بینم متفاوت” اگر چه به طور معمول بلانت اجرایی و سپس واجد شرایط که مشاهده با توجه به چه مشغول کرده این بهار با تمام داخلی و مسائل خارجی: “شما نمی بینید من در پشت صفحه اصلی به طور معمول به همان اندازه است.”

Gleyber Torres chats with former Yankees teammate Didi Gregorius earlier this month.
Gleyber تورس چت با سابق یانکی ها هم تیمی دیدی Gregorius در اوایل این ماه.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

تورس رتبه به عنوان یکی از Cashman بهترین ادغام در 22-به علاوه سال در کار است. اگر 23 ساله تورس بازنشسته در حال حاضر 2016 معامله ای که فرود آمد و او از توله در بازگشت برای نزدیک Aroldis Chapman (که در بازگشت به یانکی ها در سال 2017) خواهد بود یک پیروزی بزرگ.

در عین حال یانکی ها به طور طبیعی می خواهید خود را باارزش بازیکن با دو All-Star Game دعوت نامه در دو لیگ فصل به رفتن نگه دارید. انتصاب او به عنوان Gregorius’ جانشین نمایندگی بازگشت به تورس’ ریشه … که مردم در آن شک او باقی خواهد ماند.

در یک سال 2017 نظرسنجی از 10 غیر نیویورک استعداد ارزیابی که من انجام برای ارسال درخواست از آنها که آیا آنها می خواهم به جای تورس یا متس معادل Amed روساریو (تورس غالب 5-4-1) یک نظر ناشناس سالخورده جالب توجه است: “من یک کمی اعتماد به نفس بیشتری که [روساریو] چوب در موقعیت.”

روساریو بیشتر لاغر اندام و ورزشی و قدرتمند کمتر از تورس شکوفا با متس تابستان گذشته و quelled سوال در مورد دفاعی خود را به آینده. یانکی ها ترویج تورس به بازی پایه دوم و تنها در حال حاضر به طور دائم سلتنج او که در آن او به عنوان یک جزئی اتحادیه.

تورس آیا صرف زمان بیشتری را در shortstop از دوم در سال گذشته به لطف Gregorius’ بازیابی از اکتبر 2018 تامی جان عمل جراحی و هر چند او نمی اکسل و نه او به عنوان یک مسئولیت بزرگ خود را توهین آمیز تولید بیش از خنثی سازی معایب خاص خود را دارد. او متعهد 11 خطا در 282 شانس بیش از 77 بازی. او مدرج درست در زیر به طور متوسط دو جداگانه معیارهای دفاعی اجرا می شود را نجات داد (-1) و نهایی منطقه امتیاز (-2.1).

ترکیب دراز مدت پرسش و پاسخ با کوتاه مدت miscues و شما را به جایی که تورس و یانکی ها اقامت در حال حاضر.

“این کمی [خسته] از آنجا که من در آینده هر روز در اوایل تلاش برای به دست آوردن واقعا خوب دفاعی. و من به بازی ها” او گفت:. “من می خواهم گفت, آن را به سختی اما این بهار. من می توانم 20 خطا است. مهم نیست که آنچه که من انجام در بهار. من فقط سعی کنید به طور کامل در حال حاضر و سعی کنید برای آماده شدن برای این فصل است.”

او نمی تازه کار دفاعی در پایه دوم یا هنوز کار خود را بزرگ-لیگ اسلش خط .275/.338/.511 با 62 صفحه اصلی اجرا می شود در 977 در خفاش ها می تواند برای بسیاری. به عنوان می تواند نگرش مثبت خود را و پاسخگویی.

“من فقط متمرکز بر کار من گفت:” تورس که کاهش .200/.241/.360 این بهار. “من نیاز به اثبات است که من می تواند بازی خوبی را به من پارچ و تیم من است.”

موفق اثبات چنین امر بسیار بار خاموش یانکی ها’ ذهن جمعی که خیلی اشغال حتی قبل از فکر سالم بچه ها در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>