عزیز جان: سال ها پیش به ما گفته شد که داوطلبانه لغو کارت های اعتباری خواهد منفی یک نمره های اعتباری. آیا شما بر این باورند که هنوز هم دقیق مشاوره ؟

من چندین کارت من استفاده نمی کند و می خواهم به آنها را لغو کند اما من نمی دانم نتیجه چه خواهد بود. J. G.

عزیز J. G.: پاسخ این است که لغو کارت های اعتباری می تواند نمره اعتباری خود صدمه دیده اما نه شدید ،

چه کسی می دانست!? من آن را انجام تمام زمان پس از racking تا سفر رایگان و چنین و نمره های اعتباری است که فراتر از عالی.

اما کسی که می داند بیشتر از من می گوید که می تواند صدمه دیده است.

“بله لغو یک کارت اعتباری احتمالا نمره اعتباری خود صدمه دیده می گوید:” تد Rossman صنعت تحلیلگر CreditCards.com. “دلیل اصلی این است که آن را به احتمال زیاد خود را افزایش اعتبار نسبت استفاده از.” که خود اعتبار ویرایش شما با استفاده از تقسیم خود را در حد اعتبار است.

Rossman می دهد این مثال: “برای مثال اگر شما مدیون 3000 $و خود را در کل محدودیت اعتباری 10,000 $اعتباری خود را نسبت استفاده از 30 درصد است. که خیلی خوب است. اما اگر شما لغو یک کارت اعتباری با 5000 $در حد و هنوز هم مدیون همان $3,000 در حال حاضر اعتبار خود را نسبت بهره بسیار بالاتر از 60 درصد است.”

او گفت: استفاده از اعتبار محاسبه شده در هر کارت و همچنین در تمام کارت های خود را. “این بخشی از چقدر شما مدیون این دومین نمره FICO دسته.” او گفت که این شامل 30 درصد از نمره خود را FICO نمره های اعتباری.

Rossman می گوید بهتر است به ترک کارت های اعتباری باز با تعادل صفر. شما ممکن است به اتهام کوچک هر ماه تا کارت دریافت نمی کند لغو شد به دلیل عدم فعالیت.

“اگر شما در حال شارژ بودن هزینه سالانه بر روی یک کارت است که شما با استفاده از, درخواست صادر کننده برای یک محصول تغییر” و تبدیل به یک کارت با هیچ هزینه. “این باید موجود خود را حفظ خط اعتباری حساب خود را و تاریخ و اغلب خود را به همان شماره حساب” می گوید Rossman.

در حالی که خط پایین این است که لغو یک کارت نمی خواهد که یک اثر دراماتیک در نمره اعتباری خود “هر کمی شمارش می گوید:” Rossman.

او اضافه کرد که با FICO حساب های بسته ادامه به گزارش مثبت اطلاعات تا 10 سال است که همچنان به اضافه کردن به چیزی خود را به نام “اعتبار طول عمر است.”

“اما [FICO را] رقیب اصلی VantageScore آنها را حذف کند که باعث کوتاه شدن متوسط سن حساب” Rossman می گوید. که یکی دیگر از عوامل مهم در نمره های اعتباری.

بو! به VantageScore.

در حال حاضر شما می دانید. و پس از انجام I.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im