این Wilpons در حال چرخش صفحه در استیو کوهن حماسه.

متس COO جف Wilpon ذکر رازداری و عدم افشای توافق به عنوان دلیل که چرا او نمی خواهد اظهار نظر در مورد فروش تیم به صندوق های تامینی میلیاردر در حال سقوط را از طریق.

“به عنوان بهار آموزش شروع به نمایندگی از مالکیت ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در توضیح اینکه چرا پیشنهاد معامله به پایان رسیده است اما با توجه به محرمانه بودن و عدم افشای توافق ما قادر به انجام این کار در این زمان” Wilpon در بیانیه ای گفت. “بنابراین در حال حاضر من معتقدم که ما نیاز به تمرکز بر روی آینده و نه در گذشته و این چیزی است که ما قصد داریم به انجام. ما می خواهم برای اطمینان از طرفداران ما است که ما را از ادامه تعهد ما به برد در سال 2020 و فراتر از آن و ما کار سخت برای به دست آوردن و حفظ همه اعتماد به نفس و اعتماد است.

‘ما در حال حرکت رو به جلو به پیدا کردن یک معامله جدید. ما نمی خواهد به جزئیات و یا به روز رسانی بر روی جدول زمانی و یا روند تا زمانی که ما در حال آماده به اعلام عمومی. با تشکر از شما که این همه می توانم بگویم در حال حاضر است.”

پیشنهاد فروش متس به کوهن که در آن او موافقت کرد برای خرید 80 درصد از تیم برای $2.6 میلیارد دلار به تازگی از هم جدا افتاد و پس از کوهن رشد نگران نداشتن کنترل بر مسیر حق رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de