ویلسون چندلر اواخر تورهای تجدید حیات خراب coronavirus شکستن

قسمت دوم از یک سری تجزیه و تحلیل Brooklyn Nets

ویلسون چندلر انزوا به نظر می رسید خودنمایی میکند و هر دو در آغاز از شبکه’ فصل و دوباره در حال حاضر در چه چیزی می تواند پایان.

چندلر نشسته نزدیک به دو ماه در شروع فصل به خدمت NBA تعلیق. در حال حاضر با لیگ خود را به حالت تعلیق با توجه به COVID-19 همه گیر و شبکه خود منزوی پس از چهار آزمایش مثبت او را با صحبت در مورد چگونه فرد آن را احساس می کند در حال قطع.

“آن را نمی خواهد دقیقا راست می گویند آن را احساس می کند مانند offseason,” چندلر نوشت: در بازیکنان تریبون. “این عجیب و غریب به دلیل … آن را مانند آن را offseason به عنوان آنجا که ما انجام هیچ چیز نیست. اما ذهنی? آن را offseason چون آنقدر در رفتن این ویروس میشود.”

چندلر نوشت: به عنوان بخشی از یک سری جدید مناسب به نام Iso با بسیاری از ورزشکاران رفتن از صرف زمان بیشتری را در اطراف هم تیمی های خود را از خانواده خود به ناگهان خود را حفظ فاصله از یکدیگر در یک از راه های مختلفی.

پس از گفت به خود قرنطینه چندلر در نظر گرفته و انجام آن را در بازگشت به خانه در میشیگان اما تصمیم به اقامت در نیویورک است. و حتی پس از حادثه با مدیر ساختمان — گفت: به اقامت در خارج از لابی — او تلاش برای تبدیل آن به یک مثبت گرفتن مراقبه است.

Wilson Chandler
ویلسون چندلرگتی ایماژ

“هر آنچه که شما باور دارید در هر دین یا اعتقادات معنوی من فکر می کنم مردم نیاز به دو برابر کردن حق شرکت در چیزهایی مانند آن و نگاه به درون” چندلر نوشت.

با تمام نوظهور اوقات فراغت او را پر آن را با تفکر, مطالعه, هنر و حتی بازی — بدون گرفتن مرد — 11-year-old daughter در Fortnite. اما این اولین بار نیست او قطع شد از خود شبکه هم تیمی های این فصل است.

پس از امضای حداقل یک سال 2.5 میلیون معامله در ماه جولای بسیار ماه آینده چندلر آزمایش مثبت برای PEDs او ضربه با 25 بازی تعلیق. او کت و شلوار تا دسامبر. 15 و مجبور است که اخراج — اعطا شده خود را انجام می دهند — به وضوح در زمان تلفات در فصل.

به طور معمول کم حجم و کارآمد نقش بازیکن که نمی خود را ایجاد شات چندلر بود از همگام سازی اولیه. تهاجم خود امتیاز صعود هر ماه تنها از یک نفرت انگیز 92.3 در ماه دسامبر به یک جامد 111.8 در این ماه قبل از بازی به حالت تعلیق در آمد.

این تصادفی نیست که به عنوان چندلر استفاده از نرخ پایین رفت هر دو plus-minus و خالص امتیاز شروع به پریدن کرد از ژانویه تا فوریه و دوباره از ماه فوریه به این ماه است. و او می خواهم بازی خود را با بهترین بسکتبال فصل درست قبل از خاموش کردن.

“او فاصله طبقه ساخته شده برخی از خوب عبور می کند. اما چیزهای که نمی رفتن آمار ورق مسائل او انجام تنظیمات صفحه نمایش در حال اجرا در طبقه سخت” Caris LeVert گفت. “او بزرگ برای ما است.”

با Taurean شاهزاده در یک فصل طولانی تیراندازی رکود چندلر در نهایت آغاز شده و سه بازی گذشته — Kenny اتکینسون قو-آهنگ پیروزی اسپرز و ژاک Vaughn-led برنده در برابر گاو و لیکرز. چندلر بود plus-24 برای بهترین سه بازی کشش فصل بسیار از آن بازی در کنار DeAndre Jordan.

“ترکیب — تحلیلی زبان — چگونه [اردن] و ویلسون چندلر به ما دفاعی بازگشت, برخی, حضور, در حاشیه ترکیبی از آن دو [کمک]” Vaughn گفت.

زمانی که کوین دورنت گرداند و Nic Claxton توسعه شبکه نمی خواهد که به همان اندازه نیاز به چندلر فصل آینده است. که به انتظار رایگان agent بقیه این فصل به فروشگاه اجناس خود را برای 2020-21.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>