با جو بایدن کنگره برنی ساندرز جستجوها برای حمایت و نقد

آن زمان جو بایدن متوسط رقبا تنها چند ساعت به متحد خود در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پس از آنها به سمت چپ نژاد — و ده ها تن از دیگر قانونگذاران دموکرات و مقامات دولتی نیز صعود سرنشین خود را افزایش مبارزات انتخاباتی.

بایدن 77, تعجب برنده در سه شنبه, زمانی که او در زمان 10 ایالت به ایالت ورمونت برنی ساندرز’ چهار برنده پشتیبانی از بیش از 75 قانونگذاران از جمله 10 سناتور و تاییدیه از اعضای هر دو کنگره سیاه و سفید انجمن و کنگره اسپانیایی انجمن با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

سناتور. مگی حسن از نیوهمشایر یک دولت است که مرزهای ساندرز’ به تصویب رسید و در ایالت ورمونت, شروع به پریدن کرد در بایدن ارابه موسیقی صبح روز جمعه.

معاون سابق رئیس جمهور تا به حال نیز موفق به کسب تاییدیه در اوایل این هفته از سه رقیب سابق تنها چند ساعت پس از آنها به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را: سابق, South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq و میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ.

یکی دیگر زمان رقیب سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke همچنین تایید بایدن در آستانه تگزاس اولیه که بایدن دقت برنده در سه شنبه بزرگترین شگفتی.

ساندرز 78 بود که حزب دموکرات سناتور قبل از کارولینای جنوبی اولیه برنده شد به آسانی توسط بایدن نشده است به عنوان خوش شانس عدم کسب حتی یک واحد جدید حمایت حتی در میان پیشرفته ترین مقامات منتخب در دو هفته.

و نه تنها اعضای کنگره بودند حمایت او تا کنون از جمله نیویورک اسکندریه Ocasio-کورتز و میشیگان رشیدا Tlaib.

خود مدیر کمپین در ضمن ارسال یک درخواست از جان گذشته برای کمک های مالی بیشتر برای تبلیغات صبح جمعه.

“بعد از ظهر دیروز ما تا به حال یک آگهی بودجه جلسه … و مشخص شد که با توجه به تحولات اخیر در این مسابقه که اگر ما تا به حال کمی بیشتر پول ما می تواند مبارزه برای تعدادی از دیگر نمایندگان روز سه شنبه و این هفته که به شرح زیر است” فیض فولادوند نوشت: در یک ایمیل.

“بنابراین من شرط می بندم که اگر من از شما خواسته برای کمک است که شما می آیند از طریق دوباره برای پر کردن شکاف. من امیدوارم که شما می توانید آن را انجام… برای برنی و برای این جنبش است.”

حتی الیزابت وارن یکی از ساندرز ” نزدیک ترین متحدان ایدئولوژیک کاهش یافته است به تایید هر کسی پس از تعلیق مبارزات انتخاباتی او در روز پنج شنبه.

او نمی قانون حمایت از جدید انگلستان همسایه اما گفت که او می خواست به “یک نفس عمیق بکشید و صرف کمی زمان بر است که” قبل از تصمیم گیری.

با مشخصات بالا وارن حامیان در سراسر کشور به خصوص زنان نیز مردد به مسابقه به ساندرز’ اردوگاه.

شوم سکوت از وارن و دیگر مترقی مقامات در سراسر کشور می آید در بدترین زمان برای ساندرز بود که از دست دادن حرکت در آنچه که در حال حاضر یک مسابقه بین دو septuagenarians به عنوان یکی دیگر از سری high-stakes اولیه انتخابات شدند.

هر دو طرف همچنان به مبارزات انتخاباتی با عصبانیت با سندرز و بایدن اردوگاه تمرکز بر میشیگان که دارای اصلی خود را در روز سه شنبه و در آن 125 نمایندگان روی میز هستند.

ساندرز لغو می سی سی پی یک رویداد برنامه ریزی شده برای روز جمعه و رهبری به میشیگان به جای اذعان دولت جنوب با بزرگتر سیاه و سفید رای می رود به نوبه خود برای بایدن به دوک آن را برای دریاچه های بزرگ دولت است که او از هیلاری کلینتون در سال 2016.

بایدن خواهد بود در میسوری شنبه و یکشنبه, می سی سی پی, ایالات متحده است که همچنین باید مقدماتی سهشنبه با 68 و 36 نمایندگان برای grabs بود.

اما وزیر سابق امور خارجه, جان کری, دلاور بهداشت ، تام Carper و تشکر. G. K. باترفیلد کارولینای شمالی سفر خواهد کرد به میشیگان به کمپین سابق آذربایجان در روز شنبه و یکشنبه.

و تیم بایدن همچنین برنامه ریزی برای اعزام Klobuchar یک مینه سوتا در حد متوسط به انواع پستانداران گوشتخوار دله دولت است.

ساندرز نیز حرکت رو به جلو با همین ائتلاف بود که مورد ضرب و شتم کاملا در اوایل این هفته, اما اگر او نمی تواند گسترش پایگاه خود شانس خود را به احتمال زیاد خواهد رسید.

است افزایش حس سرخوردگی در ساندرز’ کمپین که در آن یک تقسیم استراتژی پدید آمده بین اردوگاه مخالف, یک منبع نزدیک به کمپین گفت: آسوشیتد پرس.

در یک طرف فولادوند می خواهد برای توانمند سازی استخر موجود حامیان مانند AOC و Tlaib به انجام بیشتر برای نامزد خود را به دلیل درخواست تجدید نظر خود را به پیشرو رای دهندگان.

از سوی دیگر مشاور ارشد جف ویور است فشار برای طیف وسیع تری از تایید به گسترش ساندرز’ ائتلاف.

Alexandria Ocasio-Cortez is one of nine members of Congress backing Sanders.
اسکندریه Ocasio-کورتز یکی از نه نفر از اعضای کنگره حمایت Sanders.گتی ایماژ

در مبارزات انتخاباتی برخی از ضجه و زاری ساندرز’ عدم تمایل به دادگاه مقامات منتخب به عنوان بایدن ائتلاف صورت نمایی رشد می کند.

بسیاری از می تواند ساندرز حامیان در ضمن در حال گرفتن صبر و انتظار رویکرد است.

آدم سبز از بنیانگذاران مترقی کمپین تغییر کمیته گفت: این سازمان در نهایت تایید هر کس وارن می کند.

“ما در میان بسیاری از طرفداران که در حال ریشه کن برای او به اعمال هر اونس اهرم او در این لحظه از حسن نیت در جهت پیشبرد ایده های بزرگ و مردم او مراقبت زیادی در مورد” سبز ” میگوید.

او گفت: وارن سابق دانشگاه هاروارد قانون استاد و متخصص در مشروعیت قرارداد خواهد رویکرد تصمیم گیری با دقت و فرایند “ممکن است زمان فشرده و یا آن را نمی ممکن است.”

سازمان ملی زنان که عمل سیاسی کمیته تایید وارن پیش از آن در هفته تشویق وارن را به وقت خود را.

در مصاحبه با AP در حال حاضر رئيس جمهور Toni Van Pelt خواست وارن نه به تایید Sanders.

“او تا به بسیاری از اهرم سمت راست در حال حاضر. ما اعتماد او را به حق تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه. اما ما می خواهم او را به عجله به این” Van Pelt گفت.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de