با کارشناسی ارشد به تعویق افتاد, دریافت گلف خود را ثابت از کوین کاستنر

در طول coronavirus خاموش کردن هر روز ما به شما یک توصیه از پست پیتر Botte برای ورزش فیلم نشان می دهد تلویزیون و یا کتاب است که شاید قبل از زمان خود را و یا به نحوی تضعیف بین ترک ها خود مشاهده/خواندن تاریخ.

فنجان قلع (1996)

Rated R

جریان: آمازون نخست

سالانه نبرد برای کت سبز قرار بود به جای این آخر هفته در آگوستا ملی, بنابراین ما در حال ضربه زدن به لینک های روزانه ما پیشنهاد برای کمک به پر کارشناسی ارشد خود را از درجه اعتبار ساقط.

دوم ورزشی همکاری بین مدیر Ron Shelton و ستاره کوین کاستنر در زمان آنها را از جزئی لیگ اتوبوس سواری از “بول دورهام” به این کمدی رمانتیک در مورد یک تگزاس رانندگی-محدوده مربی تلاش برای واجد شرایط برای و به نفع آمریکا باز است.

Roy “قلع جام” McAvoy است شسته-out سابق دانشگاهی گلف باز است که با نزدیک شدن به درس توسط دکتر روانشناس بالینی مولی Griswold (Rene Russo) و سپس توسط دوست پسر خود Roy smarmy رقیب سابق دیوید ماجول (Don Johnson) به کدی برای او در یک موسسه خیریه محلی مسابقات است.

پس از تمسخر ماجول برای تخمگذار در مقابل آب خطر در آنچه که او را درک به عنوان یک makeable شات در سبز McAvoy می کشد از یک توپ گلف و باشگاه و ثابت خود را حق اخراج شدن در نقطه ای برای نشان دادن رئیس خود را.

با مولی احتمالی خود را عشق و علاقه به ارائه روحی و روانی کمک — و با دوست خود رومئو (بزرگ Cheech Marin) خود را به عنوان توپ تنیس و گلف وجدان — تعیین Roy می شود از طریق یک محلی مقدماتی مسابقات برای کسب بعید است آمریکا باز اسکله.

تکان دهنده, بالای, آنلاین, اما, Roy ذوب پایین در دور نهایی سرسختانه باد شانس در برنده شدن در مسابقات بزرگ با همان go-for-این رویکرد در هنگام بازی آن را امن می ام و مهر و موم قهرمانی.

قابل توجه کاستنر گلف مشاور برای فیلم سابق طرفدار و دیرین گوینده گری McCord یک بار به طور مشابه زده 16 در یک سوراخ در سال 1986 فدرال اکسپرس کلاسیک.

و اگر شما به دنبال یک کارشناسی ارشد اتصال به دفاع از قهرمان سرجیو گارسیا دچار چه به طور گسترده ای شد و لقب “یک فنجان قلع” لحظه ای در سال 2018 ضربه زدن پنج عکس به آب برای 13 در ردیف 15 در دور اول.

نقل قول از توجه داشته باشید: “زمانی که یک لحظه تعیین می آید همراه شما تعریف لحظه … یا لحظه ای به شما معرفی می کند.” Roy “قلع جام” McAvoy

Botte ضربات: 4.1 از 5

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>