برگ Westchester املاک و راکفلر قبیله دارای یک تیره راز دردناک برای یک زن آن است که او ادعا می کند که خانواده راننده مورد آزار جنسی او به عنوان یک کودک.

دختر دیوید راکفلر آشپز بود فقط 7 هنگامی که راننده لوئیس اولیویرا تعرض او در چهارم زندگی او با مادرش در هادسون سنبه آلاینده سکنی در Pocantico تپه اتهامات او در منهتن دیوان عالی کشور دعوی در دادگاه به دنبال نامشخص خسارت از مشهور بانکی ،

این راکفلرها قادر به محافظت از او را از اولیویرا می گوید: در حال حاضر 39 ساله ساکن پیتسبورگ شناسایی تنها به عنوان “C. Q.” در دادگاه مطبوعات ،

“کارفرما فراهم می کند که مسکن برای یک مادر و فرزند یک وظیفه برای ارائه یک محل امن که برای کارمند و فرزند خود را به زندگی می کنند” زن اصرار دارد در دادگاه مقالات در زمینه نیویورک فرزند قربانیان عمل که باز یک سال و پنجره برای احیای پیر سوء استفاده جنسی می کند.

نوه oil tycoon جان دی راکفلر, دیوید راکفلر گروگان چیس منهتن بانک در 1970s و بلند کردن آن را به جهانی مشخصات. پدر شش کشته در سال 2017 در سن 101 با یک گزارش ارزش خالص حدود 3 میلیارد دلار.

این کاری است که تحت پیگرد دیوید راکفلر است و مستغلات و همچنین پنج بازمانده کودکان “است که هنوز خالی از سکنه خاطرات او سوء استفاده و خیانت او تحمل” با توجه به این ادعا است.

آلاینده 11,000 فوت مربع خانه است که خانواده های فروخته شده در سال 2018 برای $33 میلیون نفر دارای 11 اتاق خواب و 13.5 حمام و نشسته در بیش از 75 هکتار است.

اولیویرا بود که یک مهاجر مستند نشده آنها خانواده گفته مجاز “به رایگان و نامحدود دسترسی” به دختر چهارم زندگی برای بسیاری از سال 1988 گفت که کاهش یافته است اظهار نظر در این مورد است.

او همچنین ادعا می کند او یک بار مورد آزار قرار گرفته توسط اولیویرا در راکفلرها’ شرق آپارتمان و گفت: خانواده نادیده گرفته و هشدارهای دیگر از کارگران خود را در مورد رفتار نامناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im