زن تولد می دهد در کاغذ توالت راهرو خارج شده و به عنوان مشتریان تشویق

در نهایت برخی از اخبار خوب از کاغذ توالت راهرو.

یک میسوری زن تحویل نوزاد خود را در محلی خارج شده و در اوایل این هفته و پس از او آب را شکست و او به عنوان ساخت راه خود را از طریق فروشگاه در غیر این صورت تلخ و محصولات کاغذی بخش است.

یک کارمند فروشگاه برگزار شد تا یک ورق — پارچه کاغذ نیست — برای حفظ حریم خصوصی در حالی که آتش نشانان و یک پرستار که به طور اتفاقی در اسپرینگفیلد فروشگاه کمک مادر جدید در روز چهارشنبه.

مشتریان خود را متوقف خرید برای تشویق و تشویق او به عنوان زن و کودک گرفته شد دور توسط آمبولانس

“شما می دانید که یک احساس خوب لحظه همه رفتن را از طریق بسیار و با یک کودک آن را مانند همه چیز می آید دایره کامل” جسیکا گفت: Hinkle, مدیر فروشگاه که برگزار شد تا ورق.

کل فرآیند در زمان 45 دقیقه. Hinkle گفت که او تا به حال در تماس با مادر در روز پنج شنبه گفته شد هر دو او و فرزند خود را به خوبی انجام شد.

“[من] نه مانند رابطه با خون من بود که کار را با نگه داشتن ورق و کنترل جمعیت و مطمئن شوید که هیچ کس حمله کرد چه حریم خصوصی ضعیف بانوی هنوز هم به حال” Hinkle گفت.

تولد می آید به عنوان اضطراب خریداران پاک کردن فروشگاه از منابع مهم در طول coronavirus بیماری همه گیر از جمله عفونی و کاغذ توالت.

عکس از فروشگاههای جعبه بزرگ در سراسر کشور نشان می دهد به طور کامل خشک مواد غذایی راهرو. اما در شهر نیویورک وجود دارد حداقل یک عامل اصلی که باقی می ماند خوبی مواجه نگردند با ablutionary نیاز: فروتن bodega.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de