یک زن مورد تجاوز قرار ده ها بار به عنوان یک کودک توسط یک سرایدار در یک بروکلین مدرسه زیرزمین است suing مربیان که او را نگه داشته مصرفکننده در کار است.

این کاری بود که فقط 12 سال که Ambiorix رودریگز و سپس 32 شروع به آوردن او به یک تیره رنگ قفل شده در زیر زمین در وسط مدرسه بازاریابی و مطالعات حقوقی در شرق Flatbush و آزار او را 30 تا 40 بار در بین ماه های سپتامبر 2010 و ژانویه 2011.

اتاق به عنوان شناخته شده “قلم” کنار گذاشته شد از یورش های امنیتی و رفت و در برابر اداره آموزش و پرورش شهرستان مقررات و مدرسه خود ایمنی طرح قربانی ادعا در دادگاه مقالات.

او را تحت پیگرد سازمان حفاظت محیط زیست اصلی Jameela هورتون-توپ و وادار سازد رئیس Salvatore Incontro برای دادن رودریگز رایگان سلطنت “قلم” و می گوید این دو نفر را “عمیقا غفلت” برای عدم آتش سرایدار که تا به حال دو مواد مخدر بازداشت در حالی که شاغل گرفتار شد boozing در محوطه مدرسه شد و هشدار داد به آویزان در اطراف شرق Flatbush ساختمان پس از ساعت ها در سال های قبل از سوء استفاده شروع قربانی اتهامات در یک حقوقی جدید تشکیل پرونده.

رودریگز دستگیر شد, تجاوز به عنف در سال 2011 پس از هشتم کلاس هشدار یک مدرسه کارمند به رابطه که صورت گرفت در طول و بعد از کلاس. او به اعدام محکوم شده در سال 2013 و محکوم به 20 سال به زندگی است.

Jane Doe Ambiorix Rodriguez
قربانی که تحت پیگرد مربیان که نگه داشته رودریگز در کار است.Helayne Seidman

قربانی شکایت رودریگز و این شهر در ژانویه 2018 اما پرونده این شهر پرتاب شد با توجه به اساسنامه محدودیت ها. او برنده یک پیش فرض برابر سرایدار در ماه ژوئن.

او به ارمغان آورد جدید اقدام قانونی در منهتن دیوان عالی کشور تحت دولت کودک قربانی عمل می کنند که ایجاد یک پنجره سال برای احیای منسوخ موارد است.

قربانی همچنین ذکر شده آخرین نام هفت معلمان او ادعا می کند قادر به درک آنچه که قرار بود در زیر بینی خود را با توجه به شکایت حقوقی.

رودریگز که استخدام شد و در سال 1999 تا به حال مشکل در کار از سال 2002 زمانی که او به حالت تعلیق در آوریم برای دو روز. او گرفتار شد boozing آن را در مدرسه در سال 2004 دستگیر مارس 2004 برای در اختیار داشتن مواد مخدر اما یک ماه بعد بود که پشت در محل کار. در ماه جولای سال 2007 رودریگز تا به حال دو بار قرار داده شده است در وزارت نیرو فاقد صلاحیت لیست. او به اتمام درمان مواد مخدر برنامه در ماه دسامبر سال 2007 زمانی که هورتون-توپ و Incontro rehired او قربانی ادعا می کند.

اما سال 2009 او هنوز هم با داشتن مشکلات سوابق نشان می دهد. Incontro هشدار داد او را به ترک ساختمان که شیفت بود به جای حلق آویز در اطراف و آوردن “غیر مجاز” مردم را به مدرسه.

قربانی که همچنین تحت پیگرد شهر وزارت آموزش و پرورش به دنبال نامشخص خسارت.

سازمان حفاظت محیط زیست به نام مورد “غم انگیز” و گفت: آن را نقد و بررسی کت و شلوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de