Ludwig Paz
لودویگ بازالیس کاپلان

حیف این دلال محبت فقیر ،

یک ملکه زن که پدر و مادر به اعدام محکوم و در حال اجرا سودآور فحشا و قمار طرح در سه شهرستان ادعای او دچار آسیب های روانی خود را نادرست دستگیری در حالی که از دیدن او مردمی در Rikers Island.

Arisbel Gusman را در دادگاه فدرال منهتن طرح دعوی در دادگاه می گوید نگهبانان او را متهم قاچاق K2 در باران خیس مجلات به زندانی پدر و مادر بازنشسته افسر NYPD و گام به پدر لودویگ باز و مامان Arelis پرالتا.

Essa, 21, صرف بیش از 32 ساعت در بازداشت پس از این حادثه در ژانویه گذشته با توجه به مدارک دادگاه.

باز و پرالتا شرکت به طور متوسط سالانه بیش از 2 میلیون دلار فقط در یک سال در حال اجرا فاحشه خانه ها در بروکلین و کوئینز و ناسائو جایی که آنها به اتهام جانز $160-ساعت رای دادن گفت که مقامات نیز مورد بررسی فعال وظیفه پلیس که به اتهام کمک به اجرای سرمایه گذاری.

خانواده زندگی زندگی بالا قبل از پاز سپتامبر 2018 دستگیری با اشاره به گران, SUVs, یک مرسدس بنز و یک محدوده رور پارک شده خود را در نزدیکی روستای کوئینز صفحه اصلی و طراح duds و کیف های دستی برای Gusman او مادر و خواهر.

اما Essa — که همراه با خواهر او نیز دخیل برای داشتن یک نقش جزئی در فاحشه خانه حلقه ادعا می کند او فقط یک بچه مجبور به انتخاب کنید تا قطعات پس از مقامات swooped در پدر و مادر خود را.

“تا روزی که تقریبا تمام خانواده دستگیر شد او یک دانشجو با یک کار پاره وقت است که زندگی در یک خانه با محبت با پدر و مادر و دو خواهر و برادر,” او گفت: در دادگاه مقالات.

Arelis Peralta
Arelis پرالتاالیس کاپلان

او تا به حال به رها کردن از مدرسه و دریافت 15 دلار یک ساعت کار در تلاش برای نگه داشتن خانواده خود را با هم و آوردن او 10 سال به صورت دو بار در هفته بازدیدکننده داشته است به پدر و مادر خود را زمانی که او فرود آمد در کافهای خودش.

در طول Jan. 3 دیدار Gusman تنظیم کردن یک آشکارساز فلز در این زندان بازدید کننده مرکز جدا شد و از پسر بريدن به یک اتاق کوچک و متهم به تلاش برای قاچاق در قاچاق او اتهامات عنوان شده علیه. افسران درگیر در “سازگار مسخره” از او و تهدید به تماس کودک-مقامات رفاه هنگامی که او خواست در مورد او برادر Gusman ادعا می کند.

Gusman خانواده تنها موفق به بالا بردن $15,000 وثیقه “پس از مشکل قابل توجهی,” او گفت: در این پرونده نیز متهم برانکس دا را کشیدن او را مورد حتی پس از یک آزمایشگاه تست یک هفته بعد هیچ K2 مانده بر روی مجله.

به دلیل دستگیری Gusman نمی تواند دیدار پدر و مادر او برای دو ماه.

این اولین بار نیست Rikers Island بازدید کنندگان شده اند و به دروغ متهم به تلاش برای قاچاق مواد مخدر از طریق نشریات گفت: یک وکیل برای Gusman.

“چیزی اشتباه وجود دارد در Rikers Island که آنها به طور معمول در دستگیری مردم برای جنایاتی که مرتکب شده اند” وکیل استیون گلدمن گفت.

Gusman که گفت او بود و از بی خوابی رنج می برد به دلیل این حادثه به دنبال نامشخص خسارت.

یک قانون سخنگوی وزارت شهر است بررسی ادعای قانونی برای تعیین اینکه آیا این پرونده دارای شایستگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de