زن شکایت NYPD به اتهام غیر قانونی نوار جستجو در بیش از DUI سوء ظن

A Bronx زن ادعا می کند او غیرقانونی بازداشت NYPD برای رانندگی مست — و پس از آن در معرض یک “غیر قانونی” و حفره جستجو برای یک اتهام DUI بود که در نهایت کاهش یافته است, یک داغدار میلیون دلار منهتن دادگاه فدرال دعوی مدعی.

Noheme پرز که در زمینه کت و شلوار دوشنبه گفت که او در مجاورت 7th خیابان و W. 122nd در خیابان هارلم حدود 7:32 p. m. on May 15, 2017 و اطاعت از تمام قوانین راهنمایی و رانندگی زمانی که او متوقف شد توسط دو افسر NYPD شناسایی به عنوان ایوان ادواردز و جفری Wyrick این دعوی متحده است.

ظاهرا بدون علت ادواردز و Wyrick سوال پرز قرار داده و او را تحت بازداشت دادگاه پرونده را نشان می دهد.

پرز ادعا می کند که پلیس دست به دستبند خود را در “بیش از حد قوی و مد که باعث شد او را به رنج می برند قابل توجهی درد و ناراحتی” و سپس با انجام یک “غیر قانونی نوار جستجو و حفره بازرسی” در این حوزه با توجه به مدارک دادگاه.

وکلای این زن ادعا می کنند “هیچ سوء ظن معقول یا علت احتمالی به این باور است که هر گونه کالای قاچاق بوده و ترشح آن” و در نتیجه مهاجم جستجوهای غیر قانونی بودند که طرح دعوی در دادگاه می گوید.

در شکایت کیفری علیه پرز, او ادعا می کند که افسران “آگاهانه و عمدا به نادرست یا ناقص اطلاعات” به دادستان منطقه منهتن را از جمله اتهامات پرز به نظر می رسد مست از طریق “آبکی براق چشم” بود و بوی الکل در نفس خود طرح دعوی در دادگاه مدعی.

اتهامات عنوان شده علیه پرز شدند و در نهایت کاهش یافته و مهر و موم شده و او معتقد است که ناعادلانه هدف قرار داده چرا که از مسابقه به عنوان یک اسپانیایی ،

پرز به دنبال حداقل 1 میلیون دلار خسارت.

NYPD را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im