زن دچار حمله قلبی کشنده در مراسم تشییع مادر که فوت از coronavirus

32 ساله انگلیسی زن دچار یک حمله قلبی کشنده در حالی که حضور در این مراسم برای او coronavirus زده مادر, با توجه به گزارش.

لورا ریچاردز, 32, شروع به تجربه درد قفسه سینه سهشنبه در حالی که مادرش جولی مورفی 63 بود به خاک سپرده شد در اتهرستن گورستان در وارویکشر با توجه به خورشید است.

ریچاردز’ خواهر لیزا سبز گفت: او شوهر و خواهر دیگر کلی مورفی به شدت سعی در اداره احیاء و گرفتن نوبت برای نگه داشتن زن زنده قبل از امدادگران وارد شده است.

اما با وجود تلاش های خود را ریچاردز که تا به حال مشکلات اساسی که او را تحت تاثیر قرار, قلب, مرده اعلام شد و در یک بیمارستان خروجی اخبار گزارش.

“هر کس واقعا ناراحت و لورا گفت: او نور-رهبری بود و درد در قفسه سینه خود را” سبز گفت: خروجی اخبار. “ما فکر آن را فقط اضطراب در ابتدا اما پس از آن من به نام 999.”

ریچاردز’ نیمه, خواهر, Sadie, 45 — که قادر به شرکت در مراسم تشییع چرا که او تا به حال یک پیوند کلیه است و در معرض خطر بالا برای coronavirus – گفت که دختر او در میان بستگان چند که حضور داشتند ،

“آنها کاهش مادرم به زمین و لورا به طور ناگهانی گفت: “من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم'” Sadie گفت: خورشید است.

Laura Richards
لورا ریچاردزFacebook

“اما وجود دارد هیچ چیز است که می تواند انجام شود. او تا به حال یک حمله قلبی,” او گفت:. “برای از دست دادن خواهر خود را در مراسم تشییع جنازه مادر خود را – آن را مانند یک فیلم ترسناک. او تنها 32.”

مورفی که تا به حال دچار اسکلروز متعدد و زوال عقل, درگذشت مارس 15 پس از عقد قرارداد COVID-19 در خانه سالمندان. او به خاک سپرده شد در کنار شوهرش که فوت در سال 2012 خروجی گزارش شده است.

ریچاردز به خاک سپرده شد, در کنار مادرش — با تنها پنج نفر در حضور و غیاب با توجه به مستند قوانین.

“ما تا به حال به پوشیدن ماسک هنگامی که ما دیدم مادر در بیمارستان فقط قبل از او فوت کرد و من فکر می کنم آن را واقعا ناراحت لورا دیدن او در آن محیط” Sadie گفت.

“او تا به حال شده است از خانه تا مراسم تشییع جنازه. از دست دادن مادر باید واقعا تحت تاثیر,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم بدن او فقط داد تا در او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>