زن که پانچ برانکس پلیس باید آزاد شود به عنوان یک ‘ضروری’ کارگر وکیل می گوید

این بازداشت برای ضربه زنی یک برانکس پلیس باید اجازه دهید رایگان و بدون وثیقه چرا که او ارائه دارو برای افراد بیمار در طول coronavirus همه گیر وکیل او گفت:.

Dracula Isom, 25 است “ضروری کارگر” که به غوغا در طول بازداشت یک مظنون سرقت در یونیورسیتی هیتس وکیل استدلال در دادگاه اولیه پنج شنبه.

“او یک کارگر ضروری. او هرگز بدست مشکل” وکیل Iliana سانتیاگو گفت: این ادعا که فیلم از غوغا نشان “افسر آمار [Isom] برای اولین بار.”

این فیلم نشان می دهد یک افسر ضربه Isom در این صورت به دو درهم. اما Islom را مشت گفته بودند پرواز قبل از این فیلم آغاز می شود.

نلسون Jimenez, 31, همچنین می تواند دیده می شود در فیلم او به عنوان پمپاژ-مشت جداگانه پلیس در نزدیکی 183 خیابان و دیویدسون خیابان. پس از Jimenez فرار افسر تلاش برای به دست آوردن Ison به دور از 27 سال Yoemdy کاسترو بود که در بازداشت به ظن سرقت تصویری را نشان می دهد.

زمانی که پلیس و Isom شروع تنه زدن یک دیگر. سپس افسر طول می کشد چرخش و زمین یک قلاب راست به Isom چهره خود را ارسال وضعیتی وخیم به عقب.

برانکس دادستان Alessandra Ambrosi گفت که Isom نیز فرود یک پانچ به پلیس ،

Brandee Isom is arraigned via video on assault charges for assaulting an officer.
Dracula Isom است arraigned از طریق ویدئو به اتهام تجاوز به زور یک افسر.برانکس دادگاه جنایی

“خانم Isom قرار می دهد دست خود را بر روی این افسر… او تلاش برای نوسان در او و نتواند” گفت: Ambrosi. “او تلاش برای نوسان در او را دوباره می سازد و ارتباط با خود راست فک.”

قاضی نمی خرید سانتیاگو ضروری کارگر استدلال و دستور داد که گمان برگزار شد $5,000 وثیقه.

“هنگامی که کسی که می رود به تداخل با یک افسر پلیس که به من باعث می شود آنها را یک خطر فرار” قاضی در دادگاه گفت. “من فکر می کنم کسی که در این نوع موقعیت را می دانیم بهتر است سعی کنید به درگیر شدن با ماموران در تلاش برای ایجاد یک بازداشت” قاضی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>