آخرین کلمات آنجلا واله می گوید او شنیده ام قبل از دوست پسر او را سوار تبر به جمجمه او سرد فال او می تواند ‘ تی را فراموش کرده ام.

“همه شما در حال گرفتن از این” جری براون گفت: محکم 3-پا تبر به عنوان او ایستاده بود بیش واله و دوران کودکی خود را بهترین دوست ساوانا ریورا در حالی که آنها نشسته روی مبل در واله را Bushwick آپارتمان.

“این من و آن منچه چیزی اشتباه است با شما؟” واله سعی کردم به دلیل.

“Shut the f–k ، فقط shut the f–k ، نشستن بر روی زمین” براون دستور واله به یاد می آورد در اولین مصاحبه پس از آوریل 20th حمام خون که در سمت چپ ریورا مرده و واله grievously مجروح شدند.

“قرار دادن دست خود را به پایین یا من قصد دارم به ترک خود را s–t” براون گفت: تقریبا متد به عنوان واله و باردار ریورا در حال حاضر نشسته در طبقه خود پشت به نیمکت سر آویخته بر مخده به طوری که گردن خود را به طور کامل در معرض.

Jerry Brown
جری براونFacebook

ریورا رسیده بازوی او را به آغوش واله اما قهوه ای خواستار آنها هنوز هم باقی بماند.

“او فقط می خواهم به آرامی باز تبر به عقب و جلو و من گفتن او دختر من است که در پشت اتاق. گفتم: “این انجی آن انجی,'” واله به یاد می آورد, تکرار, خود, نام, امید به جرقه اتصال و تسکین او.

“من فکر در سر من —” این است. ما در مورد مرگ است.'”

PTSD در امان واله از به خاطر سپردن آنچه اتفاق افتاده است اما پلیس می گویند قهوه ای استفاده می شود Mintcraft-نام تجاری تبر به نزدیک سر بریدن ریورا, 20 کشته و 9-هفته-جنین. او همچنین تیغه به واله جمجمه — به عنوان او 4 ساله دختر Aliana خواب در یک اتاق دیگر.

واله, 22, به نحوی موفق به فرار آپارتمان 8J زنده است.

“من به یاد داشته باشید که پایین پله از طبقه هشتم. من به یاد داشته باشید آن باران خارج و وارد شدن به کسی ماشین” واله گفت: یادآوری تصادفی Uber او تصادفا به حدود 1 ساعت پس از این حمله است.

“من به یاد داشته باشید گفت:” در آن گیر کرده است. در آن گیر کرده است.’ من احساس می کردم چیزی گیر کرده بود در سر من.”

Uber راننده به نام پلیس NYPD افسران شان Doohan و مریم Sobieski در اطراف وارد 1:16 صبح واله گفت: او خواهش کرد که آنها را برای بازیابی Aliana بود که هنوز طبقه بالا اما آنها را رد کرد و گفت این ساختمان خارج از صلاحیت این دادگاه ها.

Doohan استعفا داد و کمتر از یک هفته بعد در میان NYPD پروب به افسران اتهام انفعال.

هفتاد و پنج دقیقه پس از Doohan و Sobieski نشان داد تا یک گروهبان وارد آپارتمان یافت ریورا مرده — و Aliana به طور معجزه آسایی آسیبی نرساند.

Ax murder victim Savannah Rivera seen in an undated Facebook photo.
تبر به قتل قربانی ساوانا ریورا دیده می شود در یک رتبه Facebook عکس.Facebook

“من ناراحت با آنها” واله گفت: در مورد NYPD. “من شفاعت برای کسی برای رفتن به طبقه بالا و به من گفته شد آنها … رفت تا کل یک ساعت بعد. در آن ساعت هیچ کس نمی دانست که در آن جری شد و هر چیزی می تواند اتفاق افتاده است.”

یک آمبولانس در زمان واله به المهرست بیمارستان جایی که او به صرف next ماه تحت درمان شکسته جمجمه, دنده شکسته سقوط ریه و چند زخم چاقو.

پلیس کشف شده خون آغشته تبر در ساختمان incinerator.

قهوه ای, 35, تبدیل خود را در بعد از آن بعد از ظهر شده است و در داخل و خارج از روانپزشکی قفل در زندان شهرستان که در آن او متصلب تا یکی دیگر از اتهام جنایت در ماه اوت به اتهام پرتاب مدفوع در زنان گارد.

قبل از او گرفته شده بود را بازداشت قهوه ای صحبت کرد و به یک WPIX11 خبرنگار و ادعا کرد که سابقه بیماری روانی و هیچ حافظه از حمله. یک قاضی دستور داده است تا یک ارزیابی روانی در این مورد. قهوه ای التماس کرد گناه نیست به قتل و همه فن حریف اتهامات عنوان شده علیه.

نه ماه بعد واله گفته او “تلاش برای خوب” است اما هنوز هم خالی از سکنه — از نظر جسمی و ذهنی — با مصیبت. او شرح زندگی خود را به عنوان “قریب به اتفاق غمگین و افسرده.”

Bushwick Houses in Brooklyn.
Bushwick خانه در بروکلینپل Martinka

“من جان سالم به در برد اما این به آن معنا نیست من در روشن چون من هنوز هم بسیاری از اعمال جراحی و چیزهای شبیه به آن است,” او گفت:. “پس هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.”

پزشکان تا به حال به جای بخشی از واله جمجمه با یک صفحه فلزی اما بعدا آن را حذف به دلیل یک عفونت است. او در حال حاضر می پوشد کلاه ایمنی برای محافظت از مغز او. آسیب به سیستم عصبی جلوگیری از او را از دیدن محیطی از چشم چپ.

“من بهبود واقعا خوب است. به من گفته شد من باید برای شروع همه را دوباره و دوباره . . . مانند راه رفتن و صحبت کردن اما همه که خوب است” واله گفت. “کل من سمت راست جمجمه من [و گم شده است] . . . من مجبور به پوشیدن کلاه زمانی که من خارج است. آن را می سازد من احساس نا امنی در مورد راه من نگاه کنید.”

واله views دخترش بقا به عنوان یک معجزه اما ترس ماندگار ضربه عاطفی برای دختر بچه.

“او از من بپرسید سوالات . . . اما چگونه می توانم به شما توضیح هر یک از این 5 سال ، من فقط به او ” مامان میخوام باشه.'”

دختر کوچک نیز تسلی مادر او: “او می گویند: نگران نباشید جری است که قصد ندارم به شما صدمه دیده است دیگر.'”

واله را تجدید پیوند با دختر او و پدر او یار دبیرستان است یک چیز خوب که بیرون آمدن از این کابوس.

“او نیست سمت چپ کنار من از” واله گفت: از سابق او. “رابطه ما واز راه بهتر است.”

واله و سابق خود را شکسته بود تا تنها چند ماه قبل از زمانی که او ملاقات قهوه ای در Bushwick خانه که در آن زندگی می کردند با مادران خود.

آنها پیوند می خورند بیش از فیلم های ترسناک — علاقه واله در حال حاضر می بیند به عنوان یک وهم آور منادی براون خشونت طرف.

“ما به تماشای بسیاری از فیلم های ترسناک با هم. او گفت که او همیشه می خواستم برای ساخت یک فیلم ترسناک” او گفت:.

واله گفت: او شروع به قهوه ای توهمات جدی در روز ولنتاین سال گذشته زمانی که او خود را “گروگان” در آپارتمان خود و با چاقو چندین بار او را با یک چاقو. سوراخ شد و کم عمق به اندازه کافی است که او می تواند پرستار زخم های خودش, اما به اندازه کافی جدی به رسم خون و ترک زخم.

او را تهدید شدید عواقب اگر او گزارش, آن, او گفت:. واله گفت که او تلاش برای شکستن تا با قهوه ای که پس از حمله اما او روشن ساخته است که امکان پذیر نخواهد بود.

Angela Valle, pictured here, survived an axe attack in her Brooklyn apartment at 811 Flushing Ave. Her daughter Aliana Mia Sanchez also survived, but another woman was found dead.
یک عکسي از آنجلا والهFacebook

“Wمرغ داریم که گفتگو . . . او گفت: “من نمی اتلاف وقت و انرژی در این رابطه برای شما نمی خواهید به با من دیگر'” واله به یاد می آورد.

در هر دو حملات نه مبارزه و نه کلمات خشن قبل براون خشونت واله گفت. او فقط جامعی.

“آن را مانند او نمی وجود دارد,” او گفت:. “مثل او یک فرد است.

“چهره اش آنقدر احساس. آن را مانند سفید [در طول حملات].”

در روزهای منتهی به مارس 20 واله و ریورا شده بود جدا. قهوه ای به آنها پیوست و در 19. ساعت قبل از خشونت باز شدن سه نفر در زمان واله دختر به باغ زمین بازی در PS 120 و برداشت پیتزا.

در برخی از نقطه در طول دو روز sleepover سه متوقف شد و در یک محلی liquor store و برداشت یک بطری خوزه Cuervo. هنگامی که خورشید مجموعه, در 19th, واله قرار داده Aliana به تخت و سه نفر از دوستان ترک خورده باز کردن بطری.

پایین کلید حزب شروع به طور معمول تا زمانی که واله متوجه قهوه ای رفتار عجیب و غریب در اطراف او چاقوی آشپزخانه مجموعه, او گفت:, و خاطرات مارس حمله آمد سیل بازگشت. برای جلوگیری از او را از با استفاده از یک تیغه واله “در زمان تمام چاقو و پرتاب آنها را از پنجره به بیرون.

“او ناراحت بود من که و من به او گفتم راست تا” من به شما اعتماد نمی,'” واله گفت.

“او مانند” من به شما گفت من هرگز چیزی شبیه به آن را به شما دوباره.'”

سپس او به یاد تبر. قهوه ای آورده بود آن را به آپارتمان او هفته زودتر و به او گفت آن را برای “ساخت و ساز است.” Sاو رفت و تبر را از اتاق خواب به اتاق مهمان.

براون گفت: واله او زیاده.

“او مانند” چه اتفاقی افتاد ؟ آیا شما می ترسم ؟ برو جلو و آن را پنهان. قرار داده و آن را هر کجا که شما می خواهید برای قرار دادن آن'” واله گفت. “آن را مانند نگاه او به زندگی می کنند اما او باید دیده می شود که در آن من آن را به دلیل بدیهی است که او به آن را کردم.”

کمتر از یک ساعت بعد این سه نفر در حال تماشای یک اسپانیایی موزیک ویدیو زمانی که قهوه ای کردم تا به استفاده از دستشویی و بازگشت با تبر.

“این آهنگ نگهداری می شود بازی بیش از و بیش از دوباره [در طول حمله],” او گفت:.

واله گفت قهوه ای هرگز به هر نشانه ای که چرا او انجام آنچه او انجام داد — اما با نگاهی به گذشته نشانه هایی وجود دارد.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من فکر می کنم در حال حاضر و به نظر من کسانی که به آیات مانند او در تلاش بود به من چیزی بگویید,” او گفت: با اشاره به میل خود را برای وحشت فوریه حمله تبر.

واله گفت: او را حمل مقدار بسیار زیاد از گناه او ریورا و ریورا را فرزند متولد نشده است.

“من متاسفم در مورد آنچه اتفاق افتاده است. من آرزو می کنم وجود دارد چیزی است که من می تواند انجام شود برای جلوگیری از همه چیز از اتفاق می افتد. من او را دوست دارم و من از دست او” واله گفت: صحبت کردن به ریورا ، “او در محل اشتباه در زمان اشتباه است.”

او همچنین دارای یک پیام برای بارگذاری درایور Boshra آذر که به نام 911 و منتظر با واله تا پلیس رسید: “با تشکر از شما برای ترک من,” او گفت: گریه. “و با تشکر از شما برای گرفتن به من کمک کند. فقط تشکر از شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de