شاید چیزی وجود دارد در آب در قسمت فوقانی سمت غرب است که ایجاد یک فراوانی از زنان متعلق به رستوران.

در حالی که بیش از نیمی از تمام آشپزی فارغ التحصیلان آنها را تشکیل می دهند تنها 7 درصد از این کشور را سر سرآشپزها و رستوران داران در صنعت گرفتار آزار و اذیت و تبعیض با توجه به جوانا James’ مستند “یک خط خوب است.”

اما در منهتن در سمت غرب بالا گفت: “جای زن در آشپزخانه است” نیز صادق است برای شغل پرداخت. این یک ناهنجاری است که حیرت زده همین ایوانز رئیس 13th سالانه مزه از سمت غرب بالا زمانی که او تصمیم گرفت در این سال به افتخار زنان سرآشپزها و رستوران در ماه مه جشن.

به جای تقلا برای پیدا کردن نامزد او می گوید: او غرق شده با داستان های موفقیت است. بیش از 80 بالا سرآشپزها و رستوران ها شرکت خواهد کرد در دو روز غذا پر زرق و برق ممکن است 15-16 و برخی از 18 درصد خواهد بود — و یا دو برابر میانگین ملی ایوانز گفت.

“ما واقعا می خواستم به افتخار زن ما سرآشپزها و رستوران صاحبان این سال است. اما ما درک نمی کنند که چگونه بسیاری از ما تا به حال به را انتخاب کنید از” ایوانز گفت. “همه آنها مجموعه ای از یک نوار بالا.”

زنان سرآشپزها و رستوران در مصاحبه با ظرف سمت می گویند فوقانی سمت غرب — در حالی که عاری از تبعیض جنسی است که scandalized صنعت پخت و پز — ثابت کرده است بیشتر از یک پناهگاه به دلیل آن زنان رستوران تمایل به زندگی می کنند وجود دارد و خیلی سخت کار کرده اند به آن را به یک خانواده پسند جامعه است.

“بسیاری وجود دارد و پشتیبانی در اینجا گفت:” بابی لوید ماگنولیا نانوایی که با افتتاح اولین رستوران قرار دادن آن در قسمت فوقانی سمت غرب در سال 1997. “بچه ها من رفتم به سمت غرب بالا, عمومی مدارس و مادران جوامع آنقدر قوی و حمایت از یکدیگر است که trickles را به هر جنبه ای از جامعه” از جمله آن صاحبان کسب و کار, او گفت:.

Bobby Lloyd
بابی لوید صاحب ماگنولیا نانوایی.استفان یانگ

لوید که هنوز زندگی در محله شناخته شده برای آن ظریف brownstone ساختمان می گوید در حال اجرا یک زن-رهبری کسب و کار و کارکنان با بسیاری از کارمندان زن نیز کمک می کند. چالش او می گوید: تمایل به غیر جنسیتی خاص مانند “ثابت قانون تغییر.”

هیلی فاکس که باز او اولین آلیس فنجان چای در سال 2001 در غرب 73 خیابان با خواهر لورن بزرگ در قسمت فوقانی سمت غرب.

“من احساس می کنم بسیاری از رفاقت در اینجا با دیگر کارآفرینان و احساس نمی کنیم که در شرق فوقانی جانبی که رقابتی تر است,” او گفت:. “ما باید برای حفظ و درخواست همسایگان ما برای متوقف کردن مشتریان خود را از مسدود کردن ورود ما با کالسکه. که هرگز اتفاق می افتد در قسمت فوقانی سمت غرب.”

کار نشده است و بدون موانع.

“بزرگترین مسئله شدند آشپزخانه کارکنان” گفت روباه. “آن زمان در حالی که برای آنها به درمان من با احترام. به عنوان یک زن شما نیاز دارید برای به دست آوردن آن را قبل از شما آن را دریافت. آن را نمی کند به طور طبیعی می آیند.”

Sarabeth Levine یک زن 76 ساله آشپزی, افسانه, راه اندازی Sarabeth را — در حال حاضر $40 میلیون به علاوه یک سال و کسب و کار — از آشپزخانه خود را در قسمت فوقانی سمت غرب در سال 1981.

مانند لوید او راه می رفت به کار می کنند. او اولین نانوایی بود یک بلوک و یک نیم دور. در آن زمان — به جز غول موش که خواهد مارس تا آمستردام خیابان — “هیچ کس می خواست به بالا 79 خیابان. اما ما در زمان یک فرصت” او گفت:.

Lauren Fox, left, and Haley Fox, right, sisters and owners of Alice's Tea Cup.
لورن فاکس (سمت چپ) و هیلی Fox, خواهر و صاحبان آلیس فنجان چای.استفان یانگ

Levine در حال حاضر 19 رستوران از جمله در نیویورک و فلوریدا کره جنوبی و ژاپن و تایوان و دبی — به همراه چلسی در بازار نانوایی و کارخانه مربا در برانکس.

“من واقعا فکر می کنم آن است که با اجاره و جایی که شما زندگی می کنند. بسیاری از زنان در رستوران اینجا زندگی می کنند” لوید گفت. او تکرار روباه گفت: بزرگترین چالش بود و مردان را به گوش دادن به او در اوایل زندگی حرفه ای خود را.

“چالش های زنان در همه کسب و کار است احترام” لوین گفت. “این بسیار بهتر از آنچه در آن بود 40 سال پیش,” او اضافه شده اما هنوز کامل نیست. “گفتن مردان چه داشتن یک زن رئیس می تواند دشوار برای مردان است. شما باید قوی, درخواست برای چیزهایی که شما می خواهید انجام می شود و مردم به شما احترام بگذارند.

“اما شما باید به طور مداوم. نه زیپو یک روز سخت-بینی آینده. احساس می کنید به اندازه کافی قوی به احترام فرمان. نمی waver. سازگار نیست بارافزون.”

آن را نیز آسان تر برای صاحبان و گردانندگان از سرآشپزها برای زنده ماندن — مهم نیست که چگونه بزرگ همسایگان خود هستند گفت: Lynn Wagenknecht که اجرا می شود Odeon و کافه لوکزامبورگ که راه اندازی در قسمت فوقانی سمت غرب در سال 1983 و کافه Cluny در غرب ایجاد کرد.

“من ديده ام که زنان سرآشپزها باید یک زمان سخت تر به دلیل آن را مانند مردسالار کار,” او گفت:. “بسیاری از بچه ها در آشپزخانه استفاده نمی شود به زنان در موضع قدرت.

“شما باید به نظم و انضباط مردم و برخی از مردان واکنش مثبت به آن و بعضی نمی کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی