‘Wonder Years’ بازیگر’ کت و شلوار در برابر Peter Thiel شرکت پرتاب

یک قاضی است را رد کرد و طرح دعوی در دادگاه توسط یک بازیگر کودک گرفتار در یک نبرد قانونی با کارفرمای سابق صندوق سرمایه گذاری شرکت تاسیس شده توسط Silicon Valley شخص مهم و برجسته Peter Thiel این پست یاد کرده است.

کریستال McKellar — که بکی اسلاتر در “واندر سال” قبل از تبدیل شدن به یک دانشگاه هاروارد-آموزش — وکیل او طرح دعوی در دادگاه در برابر Thiel را Mithril سرمایه پرتاب یک سان فرانسیسکو قاضی. مورد در حال حاضر خواهد شد درهم را در پشت درهای بسته در داوری با توجه به مارس 13 حاکم است.

43 ساله سابق ستاره کودک ادعا Thiel شریک — آجی رویان — دروغ به VC شرکت سرمایه گذاران در مورد هزینه های او شارژ اندازه از تیم خود و ارزش خود را سرمایه گذاری.

McKellar نیست نام Thiel به عنوان یک متهم در دست نیست اما ادعا کرد که او نگران بود در مورد تقلب در این شرکت بود و از او پرسیدم که آیا رویان تا به حال دچار یک روانی “قسمت” بود یا “درگیر در تقلب مالی.”

حقوقی درگیری لگد کردن در پاییز گذشته پس از Mithril lobbed اولین رابطه جنسی با یک طرح دعوی در دادگاه متهم McKeller از تلاش برای تضعیف این شرکت از طریق یک, عجیب و غریب, نامه نوشتن, کمپین برای سرمایه گذاران خود را — با وجود خروج این شرکت با $225,000-یک-سال مشاوره گیگ.

نامه نیست, امضا, اما پاکت خود را گاهی اوقات شامل یک آدرس بازگشت با حروف ادعا فرستنده با توجه به Mithril کت و شلوار. Mithril گفت: آن را شناسایی McKellar به عنوان نویسنده پس از در معرض نامه به پزشکی قانونی تجزیه و تحلیل دست خط.

McKellar, که در خدمت به عنوان مشاور کل Mithril محروم بودن نویسنده نامه و countersued در ماه نوامبر. آن است که کت و شلوار که در حال حاضر به داوری.

در رد McKeller کت و شلوار قاضی همچنین دستور داد Mithril نامه-نوشتن طرح دعوی در دادگاه در برابر McKeller بود به کالیفرنیا نقل مکان کرد که McKeller وکیل را تشویق به عنوان یک برنده.

“قاضی Breyer به درستی حکم داد که کریستال بود کالیفرنیا کارمند در زمان او ختم است و ادعا می کند بین طرفین باید adjudicated در کالیفرنیا به موجب قانون کالیفرنیا” وکیل ایان شلتون گفت.

Mithril بازگشت نیست یک درخواست برای نظر است اما پیش از این با نام شرکت-اخراج countersuit “یک آشکاری تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از او تخلف است.”

McKellar نیز هنوز چهره دوم طرح دعوی در دادگاه توسط Mithril که متهم از شستشو نزدیک به 2000 پیام های متنی از تلفن محل کار قبل از بازگشت آن به این صندوق در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>