چوب یادبود تاخیر به عنوان قنات خاموش حداقل تا آوریل 5

نه مسابقه طرفداران.

نیویورک مسابقه انجمن (NYRA) چهارشنبه اعلام کرد که مسابقه زنده در قنات معلق خواهد شد از طریق حداقل 5 آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. چوب یادبود نیویورک برتر Kentucky Derby دبستان و بزرگترین روز در قنات تقویم میله میله برای مارس 4. چوب خواهد شد به تعویق افتاد به یک تاریخ مشخص شود.

“در حالی که این تصمیم لازم است NYRA سخت در تلاش است برای تعیین زمانی که ما می توانیم بازگشت به مسابقه در حالی که اولویت سلامت و رفاه هر کس درگیر در عملیات” NYRA مدیر عامل و رئیس جمهور دیو o’rourke گفت .

با Kentucky Derby نقل مکان کرد و از اولین دوشنبه در ماه مه برای اولین دوشنبه در ماه سپتامبر وجود دارد بدیهی است که در هیچ عجله برای اجرای چوب. اگر جدول زمانی جدید نگه می دارد Travers ساراتوگا مسابقه دوره تابستان دربی ممکن است در نهایت اینکه بزرگترین دبستان مسابقه در جاده ها به دربی. فلوریدا, دربی هنوز هم برنامه ریزی شده برای این شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>