وودی هارلسون در میان ستاره های COVID-19 تئوری های توطئه به 5G

وحشی تئوری های توطئه ارتباط شبکه های 5G به coronavirus بیماری همه گیر در حال سرزنش موجی از حملات در بریتانیا تلفن همراه برج — و حتی در حال گسترش مشاهیر مانند وودی هارلسون.

آتش سوزی در برج در بیرمنگام و لیورپول و بلفاست همه متهم شده است که در تئوری های توطئه انگلستان, مقامات گفت. این نظریه باید در بازه زمانی از 5G سیگنال باعث این ویروس به سرایت که آغاز شده به عنوان یک پوشش برای آفات بهداشتی مربوط به شبکه.

انگلستان وزیر کابینه مایکل گوو سر در گم در قصه به عنوان “خطرناک مزخرف” در حالی که اشاره کرد که آسیب دیده خطوط تلفن بسیار مهم برای خدمات اضطراری مبارزه با این بیماری همه گیر.

در عین حال این تئوری های توطئه به سرعت در حال رسیدن به مخاطبان گسترده — با تشکر در بخش مشاهیر در حال حاضر به اشتراک گذاری آن را با میلیون ها نفر از مردم در رسانه های اجتماعی.

سابق “به سلامتی” ستاره تلویزیونی وودی هارلسون به تازگی نوشته شده در یک گزارش “در مورد اثرات منفی 5G” و در آن قرار است نقش مهمی در این بیماری همه گیر کوروناویروس به بیش از 2 میلیون Instagram followers.

“من به طور کامل بررسی آن را پیدا کنم آن را بسیار جالب,” او نوشت: این گزارش ادعا “5G تابش” است و “تشدید” این سرایت را گسترش و آن را کشنده تر.

که پست کردم 25,500 دوست دارد — در حالی که یک بعد از یک ویدیو نشان چینی در عراق, حمله گوشی برج وجود دارد بازدید بیش از 300000 بار.

خواننده M. I. A. نیز بارها و بارها در توییتی در مورد ترس بیش از 5G — به تازگی گفته است که حتی اگر آن را نمی تواند COVID-19 آن را “اشتباه می تواند و یا آهسته بدن را در روند شفا بدن است یادگیری به مقابله با سیگنال های جدید در طول موج s فرکانس و غیره @ همان زمان به عنوان Cov.”

این “موشک های کاغذی” رپ حتی ارسال شده یک عکس از یکی از سوختن برج.

“مردم در انگلستان در حال تنظیم آتش به آن است. آنها فقط باید آن را خاموش کنید تا پس از همه گیر!,” او نوشت.

پروفسور استفان Powis انگلستان ملی, مدیر پزشکی به نام نظریه “ظالمانه” و “مطلق و مطلق زباله.”

دکتر مایکل رئیس دانشگاه ساوتهمپتون نیز گفت: شب استاندارد است که مانند “جهل” می تواند خطرناک باشد.

“نظریه پردازان توطئه در حال بهداشت عمومی خطر که یک بار خواندن Facebook, صفحه,” او گفت: شب استاندارد است.

“مشاهیر فانینگ شعله های آتش از این نظریه پردازان توطئه باید شرمنده باشد.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>