کارگر در نیویورک بیمارستان که در آن پرستاران پوشیدن کیسه زباله به عنوان حفاظت می میرد از coronavirus

کمبود تجهیزات ایمنی در یکی منهتن بیمارستان وخیم است که ناامید پرستاران باید با توسل به پوشیدن کیسه زباله — و برخی از سرزنش وضعیت coronavirus مرگ یک عزیز همکار.

خیره کننده عکس به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که سه نفر از پرستاران در کوه سینا وست نما در یک راهرو در حالی که چادری در بزرگ سیاه و سفید کیسه های پلاستیکی از مد افتاده به موقت محافظ لباس.

“بیشتر لباس ها در تمام بیمارستان” عنوان خوانده شده.

“بیش از یک ماسک و استفاده مجدد از یک بار مصرف و آنهایی که…پرستاران بدانند آن را در طول COVID-19 بحران است.”

کارکنان بیمارستان در نزدیکی Columbus Circle روز چهارشنبه نیز گره خورده است کمبود منابع اولیه به مرگ دستیار پرستاری مدیر Kious کلی که تست مثبت برای coronavirus حدود دو هفته پیش.

کلی, 48, بستری شد به کوه سینا گل سرسبد بیمارستان در منهتن در شرق فوقانی جانبی در مارس 17 و درگذشت سه شنبه شب کارگران گفت.

Mount Sinai West coronavirus trash bags protective gear
پرستاران در کوه سینا وست که کلی کار کرده بودن مجبور به پوشیدن کیسه زباله با توجه به عدم وجود دنده محافظ وجود دارد.Facebook

پرستار دیگر گفت که “Kious سزاوار نیست این” اضافه کردن “بیمارستان باید مسئول برگزار می شود. بیمارستان او را کشتند.”

یک سوم پرستار توصیف کلی به عنوان “یک برادر برای من بود.”

“او مایل به کمک به دیگران در نیاز به خصوص در این coronavirus شیوع” پرستار اضافه شده است.

حداقل چهار کارکنان که کار می کرد با کلی نیز آزمایش مثبت برای coronavirus و وجود دارد نه coronavirus بیماران تحت درمان در تله متری واحد نظارت که در آن او کار می کرد, منابع گفت.

کوه سینا وست حدود 40 coronavirus بیماران پراکنده در سراسر ساختمان منابع گفت.

شهردار بیل د Blasio بارها هشدار داده است که بیمارستان های شهرستان صورت بحرانی کمبود از همه چیز از ماسک صورت به high-tech هواکش میان coronavirus بیماری همه گیر.

روز سه شنبه این پست منحصرا نشان داد که یک سردخانه موقت ساخته شده بود در خارج از شهر اجرا Bellevue بیمارستان با منابع گفت که بیشتر برنامه ریزی شده در جای دیگر در آماده سازی برای یک پتانسیل افزایش قربانیان این بیماری کشنده است.

یک سخنگوی کوه سینا شبکه نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر و شهرستان رئیس دفتر معاینات پزشکی گفت: آن را نمی تواند بلافاصله تایید کلی مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>