کارگران ‘تاسیسات آب’ با وجود اقتصاد پررونق تحلیلگران می گویند

آمریکا اقتصاد پررونق است — اما نه نیم به اندازه کافی سریع برای توده های کارگر هنوز هم در انتظار افزایش دستمزد یا که در تنگه مالی با توجه به تحلیلگران.

آنها تماس بگیرید و نیم دیگر.

با وجود بیکاری در نزدیک به 50 سال اخیر افزایش بازار سهام و طولانی ترین توسعه در تاریخ ایالات متحده بازیابی نشده است درباره این میلیون ها نفر در دوران سخت اقتصادی می گویند این تحلیلگران.

حتی به عنوان دستمزد به طور کلی در حال افزایش در حدود 50 درصد از ما کارگران بدون دریافت پرداخت می برد سال گذشته با توجه به Bankrate. و در شرایط واقعی برخی می گویند میانگین حقوق راکد.

“امروز میانگین تورم دستمزد در امریکا دارای همان قدرت خرید است که آن را در سال 1978” لیام شکار یک تحلیلگر بازار در SophisticatedInvestor.com گفت: پست. “که با وجود اقتصاد کلان رشد از نظر تولید ناخالص داخلی افزایش حقوق و دستمزد برای بالاترین براکت درآمد و به سرعت در حال افزایش هزینه های خانه,” او اضافه شده است. “در یک اقتصاد رو به رشد ما باید رشد دستمزد واقعی هر چند ما نیست.”

در حالی که مالیات و مقررات اصلاحات اعتبار به طور گسترده ای توسط بسیاری از برای اشتعال شغل رشد در این تهمت به رهبری بازیابی — و به عنوان حداقل دستمزد مقرر بالا بردن نرخ های ساعتی — صفوف دستمزد پایین کارگران در رکورد. چهل و چهار درصد از کارگران آمریکایی — یا 53 میلیون — درآمد پایین بودن حقوق و دستمزد با توجه به موسسه بروکینگز و تحقیقات.

“بسیاری از کارگران در حال گرفتن پشت” LDFS اتحادیه سازمان مگان مجلس گفت: پست در هفته گذشته پس از یک روز در اعتصاب خطوط انبار برای کارگران به دنبال یک معامله بهتر در هدف قرار دادن امکانات در نیوجرسی. “این است که نگران کننده به عنوان خوانده شده در مورد کارگران سراسر کشور در اجرای اقتصاد خوش شانس به یک زن و شوهر از صد دلار در هفته بدون زمان پرداخت کردن و نرمال بسته از مزایای” او اضافه شده است. “و نگاهی به شرایط در آمازون انبارها — کارگران خواهد به شما بگویم که آنها یک بار مصرف وجود ندارد و ثبات شرایط بد هستند و گردش مالی بالا است.”

هنوز ما شغل نیروی عظیم منهدم کننده نگه می دارد و نورد هجوم انتظارات ماه گذشته با تولید 225,000 موقعیت های جدید. و اقتصاد رو به رشد: 2.3 درصد در سال گذشته 2.2 درصد پیش بینی برای سال 2020 — به سختی نفس اما به اندازه کافی به گریس چرخ توسعه.

“قطعا بسیاری از طبقه متوسط و بالا-کلاس مردم همچنان به خوبی انجام دهد و خود را در حال افزایش درآمد گفت: Ryan McMaken یک سردبیر ارشد در میزز موسسه. “اما بسیاری از خانواده ها در سطوح پایین تر هستند و تنها تاسیسات آب است.”

McMaken اضافه شده است که این عدم رشد دستمزد دیده می شود در برخی از مناطق ممکن است یک مورد از رونق کسب و کار نمی های ثروت با کاهش درآمد کارگران است.

رکود بزرگ به پایان رسید هرگز برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها می گویند منتقدان. اگر هر چیزی, آن را داده اند ممکن است به نوبه خود برای بدتر از ما به عنوان مصرف کنندگان قرض به شدت غرق در بدهی به نگه دارید تا با خانواده, وام های دانشجویی و پرداخت دیگر. ماه گذشته به طور کلی سطح بدهی رسید به یک رکورد از $14.15 تریلیون.

“شما می توانید می گویند شغل وجود دارد اما وجود دارد مقدار زیادی از با کیفیت پایین, مشاغل, یا موقت یا پاره وقت” گفت: اتاق. “یک مشکل واقعی وجود دارد خارج وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>