کارگران گذاشته با توجه به کروناویروس نمی تواند از طریق به بیکاری دفتر

توفنده وب سایت و مسدود خطوط تلفن پیشگیری از کارگران را از کار توسط coronavirus بحران از حتی تقاضا برای مزایای بیکاری.

برخی از آنها پس از سرخوردگی بی پایان خواستار کاهش یافته است که آنها در نظر گرفته ایم فقط از دست دادن — حتی اگر به این معنی كه برخی از مقدار مورد نیاز پول نقد.

“شما می خواهید به تلاش برای نگه دارید چرا که شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد اما پس از یک در حالی که آن را مانند در چه نقطه از حتی تلاش گفت:” Shaniya کلارک از Flatbush بروکلین که خواستار نیویورک وزارت کار برای دو هفته فایده ای نداشت.

آژانس دولتی اعتراف کرده است در تلاش برای نگه دارید تا با یک بی سابقه ای افزایش تعداد مدعیان بیکاری که رسید به بیش از 3.2 میلیون نفر در سراسر کشور در هفته گذشته. برخی از کارشناسان می گویند که این تعداد ممکن است حتی بالاتر از آنجا که بسیاری از مردم تا به حال مشکل تشکیل پرونده برای منافع.

برخی از 6 میلیون تماس ریخت و در از دوشنبه تا جمعه به دولت امپراتوری بیکاری خط تلفن که معمولا فقط 50,000 تماس در هفته دولت خبر داد. و خود سایت رو 2.4 میلیون بازدید در این چهار روز هنگامی که آن را به طور معمول می بیند 350,000 در یک هفته.

غیرمنتظره و سیستم نا امیدی در حال اجرا بالا در میان نیروهای جدید گذاشته یا furloughed چون از کروناویروس که باعث شده است مقامات در چندین ایالت به شاتر غیر ضروری کسب و کار.

کارگران گفت: این پست که وزارت کار را در نرم افزار آنلاین سقوط کرد و پس از پر کردن چند صفحه از اطلاعات است. آن را نمی صرفه جویی در پیشرفت خود را, آنها گفت, به طوری که آنها تا به حال به بیش از شروع تنها برای سایت به سقوط دوباره.

کارگران خواستار محاکمه برای تکمیل برنامه. اما برخی فقط یک پیام گفت: سیستم ناودان و به تماس بعد. گاهی اوقات تماس گیرنده گفته شد آنها می توان به یک اپراتور — اما تماس کاهش یافته است قبل از آنها به یکی.

“آن را مانند یک دخمه پرپیچ و خم است که فقط نگه داشته و هدایت من به یک سطل زباله” گفت: Ryan Krause, 35 بود که furloughed دو هفته پیش از کار خود را به عنوان یک سرور در مرکز شهر بروکلین Alamo Drafthouse سینما.

Krause گفت: او از اول بیکاری بررسی جمعه پس از گذراندن تقریبا در تمام هفته گذشته در تلاش برای اعمال می شود. اما دیگران باقی می ماند و متوقف شده توسط دیوانه کننده سیستم.

کلارک, 21 گفت: او ساعت را صرف تماس با وزارت کار در حدود دو هفته پس از بسته شدن macy’s و قرن 21 فروشگاه های بزرگ که در آن او کار می کرد. او در عین حال برای دریافت از طریق حتی زمانی که خطوط اول باز کردن در صبح است.

“در حال حاضر شما تماس بگیرید و آن را اساسا مانند شماره تلفن وجود ندارد نیمی از زمان گفت:” کیم Boldrini-Senn, یک, Putnam County, طب سوزنی که به عمل او به دلیل coronavirus. او تخمین زده است که او را وارد 1,000 تلفن تماس به دولت است.

مشابه مشکلات پدید آمده در کشورهای دیگر مانند نیوجرسی که در آن بیکاری و سقوط کردن سیستم مارس 16 به عنوان یک رکورد تعداد برنامه های کاربردی ریخته در رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: در هفته گذشته.

جی McCann دلاور اوهایو مشغول به کار در یک Topgolf محل در کلمبوس که بسته شده پس مارس 15, زمانی که رژیم صهیونیستی. مایک DeWine دستور دولت در کافه ها و رستوران ها به تعطیل به جز برای حمل و تحویل سرویس.

McCann قفل کردم از دولت کار آژانس بیکاری وب سایت است که به طوری که او سعی کردم به تماس روز بعد. او شنیده ام یک پیام گفت: وجود حجم بالایی از تماس قبل از تماس کاهش یافته است. همان چیزی که اتفاق افتاده است هر روز پس از, او گفت:.

“این تقریبا مانند شما در حال غرق شدن در استخر و یا در اقیانوس و کسی به شما می اندازد تاسیسات با شیرینی بی شیرینی در آن است و شما در حال شنا نسبت به آن و فقط به عنوان رویکرد شما آن را می شود به دور کشیده” McCann, 48, گفت پست.

برخی از مقامات دولتی می گویند که آنها در حال تلاش برای انجام بهتر. اوهایو وزارت کار و خدمات خانواده گفت که آن را “سخت در تلاش برای افزایش ظرفیت است.” نیویورک وزارت کار گفت: بیش از 700 کارکنان مشغول به کار در حالی که گوشی های آموزشی و صدها نفر دیگر.

“ما کارکنان اختصاص داده شده است انجام بهترین خود را برای خدمت به همه به عنوان سرعت و کارآمد که ممکن است” این سازمان در بیانیه ای گفت. “این مهم است که به استرس است که هر کس می خواهد خود را دریافت مزایای کامل به تاریخ بیکاری حتی اگر آنها فایل دیر است.”

اما کسانی که تلاش نکرده اطمینان از کارگران که می گویند که آنها در حال سوختن از طریق پس انداز در حالی که آنها نبرد overworked سیستم.

“من نیاز است که مزایای بیکاری از آنجا که من نمی دانم وقتی که من قصد دارم به رفتن به کار” گفت: Kevin بلیک از Breezy Point ملکه بود که گذاشته مارس 11 از شغل خود به عنوان یک کارگر. “این احساس مثل من بودن را رد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>