بزرگترین گوشی های هوشمند نشان می دهد تجارت لغو بیش از coronavirus نگرانی

Coronavirus یک قربانی جدید: بزرگترین گوشی نشان می دهد.

کنگره جهانی موبایل (MWC) — سالانه کنوانسیون که در آن گوشی های هوشمند سازان از سراسر جهان آمده به شاهین اجناس خود را — برنامه ریزی شده بود را در Barcelona در فوریه. 24 اما لغو شد به دلیل ترس اطراف ویروسی بیماری همه گیر.

در بیانیه ای به بلومبرگ مدیر عامل شرکت MWC سازمان GSMA جان هافمن گفت که این امر می تواند “غیر ممکن” برای برگزاری این رویداد با توجه به “جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس.”

این کنفرانس راه اندازی شد به منظور جلب بیش از 110,000 شرکت کنندگان به شهرستان اسپانیایی از جمله هزاران نفر از نمایندگان از چین است. اما به عنوان coronavirus گسترش یافته است در هفته های اخیر — بیش از 40 ، 000 نفر آلوده شده اند در سطح جهان و بیش از 1100 نفر از آن نام های بزرگ شروع به بیرون بکشید.

Facebook yanked کارکنان خود را از این رویداد با استناد به “تحول بهداشت عمومی خطرات مربوط به کوروناویروس” در حالی که اینتل حمایت از “از فراوانی از احتیاط.” شرکت های دیگر از جمله آمازون, نوکیا, سیسکو و سونی کشیده کنفرانس قبل از لغو آن.

رسانه های اسپانیایی در اوایل روز چهارشنبه گزارش داده بود که در MWC سازمان خواهد بود برگزاری صبح روز جمعه به تصمیم گیری در این وضعیت نشان می دهد تنها 10 روز قبل از آن آغاز می شود.

این نشان می دهد انتظار می رود که تاثیر اقتصادی بیش از $530 میلیون در بارسلونا با توجه به سازماندهی بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>