رسلمنیا 36 نمی خواهد رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در Raymond James ورزشگاه در مارس 5 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما نشان می دهد اتفاق خواهد افتاد.

“در هماهنگی با شرکای محلی و مقامات دولتی مسابقات و در تمام رویدادهای مرتبط با در خلیج تمپا, برگزار خواهد شد,” WWE در بیانیه ای گفت: “این مسابقات را هنوز هم جریان زندگی می کنند در روز یکشنبه, آوریل 5 در 7 pm ET در WWE Network و در دسترس خواهد بود در pay-per-view. تنها ضروری پرسنل را در مجموعه بسته در WWE را در مرکز آموزش در اورلاندو فلوریدا به تولید رسلمنیا.”

اعلام می آید پس از این مراکز برای کنترل بیماری توصیه می شود یکشنبه که هر جمعی از 50 یا بیشتر مردم اجتناب شود و یا لغو هشت هفته. رئیس جمهور تهمت و گفت: گردهمایی از 10 یا بیشتر باید اجتناب شود به عنوان ایالات متحده تلاش می کند به سرعت گسترش COVID-19. رسلمنیا 36 برنامه ریزی شده بود برای تمپا, فلوریدا. در خانه Tampa Bay Buccaneers – که ظرفیت 65,890 برای بازی فوتبال.

همه مهم ورزشی لیگ را لغو و یا به حالت تعلیق در فصل خود از جمله MLB, NHL, MLB MLS و NCAA با توجه به گسترش coronavirus. UFC پس از برگزاری یک کارت بدون طرفداران آخر هفته گذشته به تعویق افتاد و بعد از آن سه کارت در روز دوشنبه.

اما WWE را متوقف کرده و با برگزاری برنامه های تلویزیونی از جمله “دوشنبه شب Raw”, “جمعه شب اسمک دان” و “NXT” اگر چه آن را لغو کرده است خانه را نشان می دهد.

شرکت پخش SmackDown زنده از عملکرد آن مرکز بدون طرفداران و فقط ضروری پرسنل در روز جمعه و برنامه ریزی برای انجام همین کار را با خام در روز دوشنبه. به عنوان همه چیز ایستاده در حال حاضر که به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه مسابقات هفته. این بیانیه آدرس نیست چه اتفاقی خواهد افتاد با WWE Hall of Fame مراسم و NXT TakeOver نشان می دهد که برنامه ریزی شده بود برای مسابقات در هفته است.

مقامات شهرستان در تمپا و WWE تصمیم گرفته بود در هفته گذشته به عقب براند تصمیم گیری در مورد آنچه برای انجام مسابقات و نظارت بر وضعیت شامل coronavirus. از مسابقات هفته, رویدادهای, که همچنین شامل متعدد جامعه, حوادث حمل یک تاثیر بزرگ اقتصادی برای میزبانی شهرستان و منطقه است. WWE برتر نشان می دهد اختصاص اقتصادی تاثیر $165.4 میلیون برای نیویورک و نیوجرسی در سال گذشته و 175 میلیون دلار برای نیواورلئان سال قبل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی