WWE تبدیل شده چه باید شده اند بسیار ساده را به یک نوشیدنی ظروف سرباز یا مسافر.

به یاد داشته باشید زمانی که وینس مک ماهون تمسخر همه نخبگان کشتی کج برای انجام “خون و احشاء” مسابقات سال گذشته ؟ خوبی وجود دارد آن را در “دوشنبه شب Raw” — Shayna Baszler نقشه کشی خون بکی لینچ در یک بخش بود که زیانی به ترجمه اشتباه.

بالقوه رسلمنیا دشمنی بین لینچ زمان خام زنان قهرمان و Baszler مورد نیاز هیچ کدام از این ها را شروع کنید. آن را نیاز ندارد Baszler به دنبال مانند یک عضو از نوزادان و یا “گرگ و میش” فیلم بازیگران با گاز گرفتن پشت لینچ گردن پس از حمله به او. Baszler آمد تا با یک تغذیه-شیر مقدار خون جعلی در سراسر چهره او. جری “پادشاه” Lawler حتی نام او را “خون آشام” در تفسیر.

شاید برای فن های گاه به گاه آن لحظه ایجاد برخی از ارزش شوک و آب-کولر بحث اما این اقدامات در مقابل همه چیز را که در Baszler پس زمینه و چه کردم شخصیت او در NXT. آن را به طور بالقوه تبدیل یک حلال پیشگام زنان MMA و گرفتن کشتی استاد به کارتون تبه کار در یک بخش. تمام اعتبار Baszler ساخته شده است تا بیش از دو سال در NXT — چیزی چند ستاره در WWE را — در زمان ضربه در ثانیه و می تواند بدتر اگر “خون آشام” ایده به دور نیست.

Baszler که تا به حال MMA مبارزه در برابر بزرگان مانند Cris سایبورگ و آماندا Nunes, ساخته شده نام او در کشتی با وادار کردن مخالفان خود را به ضربه بزنید ضربه محکم و ناگهانی و یا چرت زدن با استفاده از Kirifuda کلاچ ارسال برای تبدیل شدن به تنها دو بار NXT زنان قهرمان. او سرد محاسبه تکنسین که بهره برداری خود را در یک لحظه از ضعف نیست یک قاتل خون آشام که تا به حال او را منادی به نیش لینچ.

او با استفاده از یک سخنگوی اما او یک زن یا گازگیر! بسیار مناسب تر عمل می شده اند برای Baszler به استفاده از او امضا پایکوبی در لینچ پیچ خورده آرنج و مچ دست و یا شکستن چند از انگشتان دست. به جای همه آنچه که ما بی معنی و غیر ضروری و واقعیت این استقلالی آمد و بسیار جذاب مسابقه بین لینچ و آسوکا ساخته شده است آن را حتی بدتر است.

داستان برای لینچ و Baszler وجود دارد در حال حاضر لایه های ساخته شده در طول زمان و شتاب از پاییز گذشته. Baszler یکی از بهترین دوستان از روندا راسی که لینچ دوخته در رسلمنیا 35 به صورت خام زنان عنوان به سابق UFC زنان قهرمان خروس وزن او تنها از دست دادن در WWE. Baszler سپس رفت و بینی به بینی و سپس پا به پا با لینچ در طول ساخت به بازمانده سری قبل از ضرب و شتم او و Bayley در سه مسابقه تهدید به پایان دادن به این pay-per-view. Baszler بود دونده تا در سال 2020 رویال رامبل حذف هشت دیگر ستاره های بزرگ. WWE مخاطب آشنا است با او به عنوان یک رشته badass بنابراین تکان دهنده ظاهر شد مورد نیاز نیست.

خود برنامه می تواند ساخته شده است در اطراف بسیاری از چیزها — و شاید هنوز هم پس از شروع سنگی. لینچ می تواند توهین Baszler گفت: او سوار راسی را coattails در طول زندگی حرفه ای او و Baszler می گویند او می خواهم اثبات اشتباه با ضرب و شتم این مرد چیزی راسی هرگز.

پس لینچ مورد ضرب و شتم قرار آسوکا و جمع آوری او را “یکی از آخرین بدهی” او را تبدیل به رای خواستار خودش بز و در مصاحبه اخیر خود گفت که او باید پرداخت شود Vince McMahon-سطح پول در قرارداد جدید. ظاهر آن را به کاشت بذر به صورت آهسته پاشنه نوبه خود و Baszler در NXT شکل مشروع تهدید به بهره برداری لینچ غرور.

آنچه به دنبال Baszler حمله به احتمال زیاد قرار دادن یک چوب پنبه در پاشنه به نوبه خود در حال حاضر و undid چه کمی خوب جویدن لینچ انجام شده است. لینچ انجام یک کار بسیار خوب در ابتدا فروش گاز لعن و درخواست داور “چه آن را مانند نگاه به عقب وجود دارد؟” چه حس کمی از رئالیسم وجود دارد به پایان رسید وجود دارد.

مرد در حالی که ظاهرا خونریزی فراوان و سپس گفت که او “خوب” در نهایت تحت فشار قرار دادند دور کمک های پزشکی و فرماندهی یک آمبولانس. او سوار خودش را به یک “مرکز پزشکی” و سپس بازگشت به عرصه را به قطع تبلیغی تحت پوشش در خشک خون با یک باند و در گردن او. آن را نشان داد لینچ جرات و مبارزه اما این باعث می شود شما تعجب می کنم که چگونه بد می تواند Shayna را نیش می زنند و حمله واقعا شده اند و حتی با درد قاتل او گفت که او داده شده است ؟

قطعا آن را ندارد به عنوان بد به عنوان کل شروع به این مسابقات برنامه و تبدیل Baszler به چیزی او هیچ کسب و کار ، لینچ ممکن است گذاشته بقیه زاویه با گفتن او را خواهد شکست Baszler پایین هفته به هفته.

بیایید امیدواریم که همه حماقت به پایان می رسد در اینجا پس Baszler و لینچ می توانید آلی دشمنی آنها به معنای به جای WWE بی overplaying دست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی