WWE در قیمت سهام در زمان جراحی صندلی به سر و پنج شنبه به عنوان طرفدار کشتی غول ارسال شده درآمد و سود سقوط کرد که از وال استریت بود.

سهام در کنتیکت بر اساس شرکت کردم که با چکش هفته گذشته پس از WWE رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت وینس مک ماهون ناگهان سرنگون خود را از شرکت رئیس جمهور جورج برریس و میشل ویلسون — سقوط تا آنجا که 18 درصد به نزدیک دو سال اخیر پنج شنبه پس از آن گفت: این شرکت به طور متوسط سالانه $322.8 میلیون در سه ماهه چهارم سال گذشته است.

که به بالاترین سطح خود در WWE را اما سابقه کمتر از تحلیلگران انتظار $333.3 میلیون, با توجه به برآورد بلومبرگ. سهام اخیرا کردن 11.9 درصد در $43.16.

پروموتر نیز گفت: سرمایه گذاران شنبه که آن را بررسی استراتژیک “نیز جایگزین” برای آن WWE Network پخش آنلاين خدمات که شاهد 10 درصد کاهش در میانگین پرداخت مشترکین سه ماهه گذشته.

این نتایج یک هفته پس از تعجب ousters از مک ماهون را دیرین lieutenants برریس و ویلسون که منجر WWE سهام به نزول بیش از 21 درصد آخرین جمعه است. ویلسون و برریس شده بود میله میله برای پیوستن به مک ماهون در WWE را صبح روز پنجشنبه درآمد کنفرانس تماس بگیرید اما ظاهرا جایگزین فرانک ریدیک که مک ماهون شنود گذاشته باشند به عنوان WWE موقت رئیس امور مالی در هفته گذشته.

WWE نیز از دست رفته انتظارات تحلیلگران برای تعدیل سود عملیاتی قبل از استهلاک و استهلاک گزارش $107.6 میلیون دلار برای سه ماهه چهارم سال 2019. که 67 درصد بالاتر از سال قبل است اما کمتر از خیابان برآورد $110.8 میلیون. این شرکت انتظار دارد که 60 میلیون دلار برای $65 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال 2020 کمتر از میانگین برآورد $67.5 میلیون با توجه به بلومبرگ.

“با تاخیر در تکمیل میانه توزیع توافق و همچنین کاهش عملکرد کسب و کار از پیش بینی نتایج ما را در کم پایان از راهنمایی های” ریدیک در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

WWE نسبت به سال گذشته درآمد سود به افزایش در محتوای حقوق هزینه. اما این پرش در جبران بخشی از افت اشتراک درآمد از WWE Network است که پخش برنامه های WWE است pay-per-view رویدادهای برنامه ریزی شده و برنامه های این شرکت اعلام کرد. زنده رویداد درآمد نیز کاهش یافته است 13 درصد در سال گذشته به عنوان WWE صحنه 56 کمتر حوادث و دیدم پایین تر میانگین حضور و غیاب با توجه به شرکت.

گزینه های WWE است و با توجه به آن جریان خدمات شامل افزایش رایگان خود را ردیف و فروش حقوق مربوط به محتوای آن با توجه به مک ماهون. تغییرات برای WWE Network در میان تلاش های WWE گفته است که به دنبال افزایش کسب درآمد از محتوای آن را در این سال و فراتر از آن همراه با توزیع محتوا در خاورمیانه و هند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی