WWE سهام پس از فرو وینس مک ماهون ousts بالا execs

WWE سهام فرو کردن بالای طناب جمعه پس از head honcho وینس مک ماهون بوت دو دیرین مدیران در این طرفدار کشتی های غول پیکر.

این شرکت سهام سقوط 21.5 درصد به $48.88 — پایین ترین سطح خود در حدود دو سال پس از خروج ناگهانی از آن شرکت رئیس جمهور جورج برریس و میشل ویلسون.

“من سپاسگزار برای همه که انجام شد در طول دوره تصدی خود را, اما هیئت مدیره و تصمیم گرفتم یک تغییر لازم بود که ما باید دیدگاه های مختلف در مورد بهترین راه برای رسیدن ما اولویت های استراتژیک حرکت به جلو” مک ماهون, WWE را رئیس و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

برریس و ویلسون — که در WWE برای بیش از یک دهه نیز تحت فشار قرار دادند این شرکت هیئت مدیره, WWE گفت. این shakeup اعلام شد فقط یک هفته قبل از WWE است که میله میله به گزارش آن 2019 نتایج مالی.

برریس و ویلسون به نام WWE را به شرکت رئیس جمهور در فوریه 2018 پس از خدمت به عنوان رئیس امور مالی و رئیس درآمد و بازاریابی افسر بود. درآمد این شرکت افزایش 16 درصد است که سال به $930.2 میلیون دلار به بالاترین سطح در تاریخ خود, WWE گفته است. این جفت ارز نیز تا به حال در دست گرفتن سود تلویزیون حقوق معاملات برای WWE با توجه به فوربس.

WWE به نام فرانک Riddick III, یک عضو هیات مدیره بیش از 11 سال به عنوان آن interim chief financial officer. این شرکت گفته است که جستجو برای یک دائم و سرمایه گذاری رئیس به عنوان رئیس جدید درآمد افسر.

مک ماهون 74 بوده است در راس خود کشتی امپراتوری پس از سال 1982 و به رهبری این شرکت از طریق عرضه اولیه عمومی آن در سال 1999. او همچنین به نظر می رسد در حلقه اتخاذ شخصیت WWE را برداشت و سرد مزاجان رئیس که به طور چشمگیری آتش سوزی مردم در مقابل جمعیت بزرگ.

Vince McMahon
وینس مک ماهونگتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر