WWE را Liv مورگان در رفع مجلسی Riott تیم ملی و پیدا کردن خودش

Liv مورگان نیاز به ضرب و شتم Shayna Baszler یاقوت Riott سارا لوگان آسوکا و ناتالیا در WWE را حذف مجلسی pay-per-view در روز یکشنبه (7 p. m., WWE Network) برای به دست آوردن یک شات در بکی لینچ خام زنان قهرمانی در رسلمنیا 36. جلوتر از پله به حذف مجلسی برای اولین بار 25 سال که در الموود پارک, N. J., در زمان رفتن در برخی از Q&A با پست یوسف Staszewski.

(این مصاحبه ویرایش شده برای اختصار)

س: چقدر مهم است که این Elimination Chamber فرصت برای شما ؟ این یک pay-per-view و یک فرصت برای پیشبرد کارها با شخصیت خود را.

A: Elimination Chamber match, من احساس می کنم بزرگترین فرصت کردم تا کنون در زندگی حرفه ای من. من آن را بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار جدی است. من فقط از نه ماه وقفه که در آن من یک makeover و بسیاری از کشف خود. من احساس می کنم نیاز به این پیروزی بیش از هر کسی. من نیاز به این پیروزی بیش از هر کس دیگری در این بازی. نه تنها که ما روبی و سارا. دوستی ما خیلی منفجر کرد. پس وجود دارد بسیاری از عوامل در این مسابقه است.

س: در طول این نه ماه که شما دور از WWE آنچه شما انجام دهید ؟ شما در مورد برخی از صحبت اندیشی که در رفت.

یک: فقط بدانند آنچه که من می خواستم از من. من در Riott تیم ملی بود و من بسیار بسیار نابالغ و من با صدای بلند. شما می دانم که من نیاز به توجه. من نیاز مردم به نگاه من رنگ مو صورتی و زبان من آبی. من همه این چیزهایی که قطعا به من ایستاده, اما آنها واقعا به من ؟ این است که واقعا که من در هسته ، من فکر نمی کنم آن بود به خصوص که با این دو تن دیگر از زنان است. و در حال حاضر من با خودم. آن را فقط پیدا کردن خودم در خود من. بنابراین من نه ماه را صرف مقدار زیادی از بحث خود بسیاری از تماشای فیلم قدیمی از خودم و فقط پیدا کردن که این رشد در حال حاضر.

س: شما با این روشی که شما دوباره به راه افتادند? شما پرتاب کردم به لانا-Rusev-Bobby Lashley عروسی داستان.

یک: من خوشحال هستم. من فکر می کنم آن است که بسیار تکان دهنده است. من فکر می کنم آن را در سمت چپ میدان و هیچ یک از آن انتظار می رود و من فکر می کنم شاید که به هدف.

س: سونیا Deville (برای اولین بار آشکارا lesbian wrestler in WWE) زمان موضوع را با چگونه لزبین, رابطه بین شما و لانا ارائه شد. آیا شما به او صحبت کرد ،

یک: من بسیار نزدیک دوستی با سونیا Deville, بنابراین من به او صحبت کرد و جزئیات آن مکالمات من مودبانه نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن با شما جو (می خندد). اما همه چیز خوب است. همه چیز سرد است. ما در مورد آن صحبت کردیم. او هنوز هم یک دوست بسیار خوب من است و من نمی تواند دیوانه در هر کسی برای آنها چگونه احساس کنید و چگونه آنها واکنش نشان می دهند به همه چیز. هر کس تو احساس می کنید که چگونه آنها می خواهند به احساس می کنید بنابراین من فقط اجازه می دهد که. در پایان روز این است که کسب و کار این است که کار من انجام آنچه من گفت و قرار است به انجام, شما می دانید.

س: در ذهن شما این است که از زاویه مرده و یا آیا شما فکر می کنید این احتمال وجود دارد آن را به ارمغان آورد دوباره ؟

A: من فکر نمی کنم هر چیزی مرده است در WWE. من واقعا نمی توانم پاسخ این است که, اما من فکر می کنم درب باز است برای آن را لمس دوباره.

س: شما چه می خواهید مردم را به دور از این نسخه شما ما شاهد در حال حاضر ؟

یک: درست است که من با اعتماد به نفس من راحت در درون خودم با خودم. من لازم نیست برای انجام این چیزهای اضافی به مردم توجه شود. من می توانید توجه خود من با من کار می کنند. من اصلا نیاز به این عوامل اضافی برای به دست آوردن توجه کنه. من نمی حوصلگی با افراد دیگر.

من هنوز در حال رشد است. شما نه تنها رشد و توقف رشد در نه ماه. من هنوز بدانند جای پای من و من قرار دادن و آن را فقط یک کار در حال پیشرفت است.

س: آیا شما از دست هر یک از جنبه های بازی Harley Quinn-نوع شخصیت ؟

یک: آن را بسیار سرگرم کننده بود. این بسیار آسان است برای من به تصویر بکشد. آن بود فقط … اجازه ترین نابالغ طرف خودم که من احتمالا می تواند. ما Riott تیم ملی, شما می دانید, باعث هرج و مرج.

س: شما نوع از قلدر.

یک: آره و من یک پسر قلدر در پس آن فقط سرگرم کننده را به بازی و من فقط کبوتر حق را به آن. من تعجب که چگونه آن را تمام به پایان رسید تا کار کردن فقط پرتاب چیزهای در دیوار و دیدن آنچه که چوب. یک زبان آبی به پایان رسید تا چسبیده. من خیلی وحشی. من تا به حال بسیار سرگرم کننده است.

س: آن را برای تلفن های موبایل مانند خود شخصیت جدید است که در مورد شما در حال رشد به عنوان یک فرد. شما احساس می کنید این است که تا حدودی از Liv مورگان در حال رشد است, اما آن را در حال پخش بر روی صفحه نمایش ما?

یک: این که دقیقا چگونه این قبل احساس می شود. آن را فقط بسیار خنده دار چگونه مترادف این احساس با من در خارج از حلقه فقط رفتن به آن مرحله از زندگی است که مرحله بعدی از زنانگی و فقط آن را بازی در تلویزیون در مقابل میلیون ها نفر.

س: شما استراحت خود را در WWE رفتن را از طریق جو DeFranco بدنسازی در نیوجرسی. چه ساخته شده شما راه رفتن را از طریق این درب یک روز و بگو: “من قصد دارم به کشتی امتحان کنید؟’

یک: من عاشق WWE پس از من 5 سال است. بنابراین من فقط یک سوپر, سوپر مگا فن, و من مشغول به کار بود در مزاحم و من به تماشای WWE در طول شیفت در یکی از تلویزیون. هر کس به عهده من بود کشتی ، … من جو DeFranco تماس با شماره, بنابراین من به او تماس بگیرید و او از من دعوت کرد تا به ورزشگاه می آیند.

احساس او این است که برای کسی که تا به حال هیچ سابقه ورزشی که واقعا بازی های ورزشی, او احساس کردند که من برگزار شد تا به خوبی. به دلیل جو DeFranco او آموزش NFL superstars.

من راه رفتن در ورزشگاه وجود دارد و یک دسته از بازیکنان NFL. من نمی تماشای فوتبال. من فقط یک دختر کوچک مانند “هی! من می خواهم به کار کردن است.” (می خندد) و من حتی نمی دانم که من احاطه تمام این ورزشکاران حرفه ای. من فقط شروع به پریدن کرد در تمرین خود را و من را نگه داشته است. او مهربان بود به اندازه کافی برای قرار دادن در یک کلمه خوب را با WWE و این که چگونه من ازمایش.

س: شما در آن بزرگ شده در یک واحد-پدر و مادر خانواده با برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر. چگونه است که تجربه شکل شما در حال رشد کردن است ؟

یک: من نوع نمی شود گفت چه درست بود و اشتباه است. در دراز مدت من شاهد برای خودم چه من اعتقاد درست بود و اشتباه است. پدر من گذشته بود قبل از من متولد شد و بقیه خانواده من تا به حال دیده می شود آن اتفاق می افتد. من وجود دارد, بنابراین من نمی دانم چگونه است که بر ذهن و مغز و فقط یک کودک است. آن زمان چند سال برای آنها به خود بلبرینگ دوباره و فقط سعی کنید به زندگی می کنند یک زندگی عادی دوباره.

در حال رشد در خانواده من آن را فقط یک کمی هرج و مرج. آن را کمی آسیب دیده و من تو را دیدم که من می خواستم به آن را تغییر دهید. من می خواستم برای کمک به من و خانواده من می خواستم برای کمک به خودم و من می دانستم که واقعا جوان است. من می دانستم که در 5 سال. من که قرار بود به یکی برای کمک به آن را تغییر دهید.

س: چه مقدار فشار آیا شما احساس می کنید برای ارائه در حال حاضر زمانی که WWE قرار داده خیلی تلویزیون و vignette زمان به reintroducing شما ؟

یک: قطعا وجود دارد فشار وجود دارد اما من فقط در تلاش برای انجام بهترین من و نه فکر می کنم در مورد شکست و یا به خوبی انجام نمی شود. آن را انجام آنچه شما انجام دهد و انجام آنچه شما می دانید. آنچه من می دانم این است که چگونه به بیرون رفتن وجود دارد و انجام و سرگرم کردن و قرار دادن در بهترین بازی من احتمالا می تواند.

س: من را از طریق آن شیرجه در روبی در طول حذف مجلسی امضای قرارداد? شما رو بسیار بالا و مستقیم ،

یک: و من تا به حال در بیش از حد. من برنامه ریزی در آن است. من فقط رفتن به نشستن می شود و رشد قدیمی ، من قصد ندارم برای حمله به این انسان است. اما یک بار من تو را دیدم همه چیز را در بین آسوکا, Nattie, Shayna, من, مانند, “OK. OK. من بیش از حد.’ من هم از فرصت. او پریشان دیگر هرج و مرج و من فقط pounced در او.

س: شما در مورد دوستی خود را با یاقوت و سارا. چه آن را مانند شده است برای کار با آنها را در نقش های بسیار متفاوت?

یک: این عجیب و غریب. از آن متفاوت است. این چیزی نیست که من انتظار داشتم وقتی که من برای اولین بار آمد تا در Raw و SmackDown. من نمی بینم خودم را به عنوان یک تگ تیم رقیب. من بازدید از خودم به عنوان یک تک آهنگ رقیب. پس از آن من قرار داده و با Riott تیم ملی و من فقط تبدیل به بهترین دوستان با این دو دختر که من حتی نمی صحبت می کنند به قبل بهترین دوستان است خواهر. من فکر می کنم من نیاز است که. من نیاز است که در آینده و من حتی متوجه نشدم. فقط برای این وضعیت [از یاقوت به من حمله کردند] به بازی کردن چگونه آن را, آن را تکان دهنده و این ناراحت کننده است اما من به نگه داشتن آن در حال حرکت است.

س: چرا شما فکر می کنم Riott تیم ملی نمی رسیدن به ارتفاعات شاید این سه نفر از شما تا به حال امیدوار است ؟

یک: من فکر می کنم در مورد آن بیش از حد, و, um, من نمی دانم. در آن زمان آنها رفت و از شبیه هیچ تگ تیم در زنان بخش به همه از ناگهانی با داشتن تمام این تگ تیم در تقسیم و پس از آن ما تا به حال [زنان] تگ تیم عناوین معرفی شده است. و من شخصا احساس می کردم که وقتی ما در ارتفاع ما فقط زیر در تمام سیلندر. ما آنقدر سیال و ما می دانستیم که آنچه ما انجام شد. ما می دانستیم که ما پویا اما فقط متاسفانه نبود زمان ما است.

س: ما در مسابقات فصل و ما شاهد NXT زنان که آیا آن شخص Belair یا Shayna یا رئا ریپلی کار کرده و به مسابقات سطح داستان. چگونه است که گرفته شده توسط زنان وجود دارد که هر هفته در Raw و SmackDown?

یک: من احساس می کنم مانند آنها بالای زنان در NXT آنها پر از استعداد اما من فکر می کنم بیانکا و رئا در حال سر بسته در حال حاضر. من فکر می کنم آنها به دست آورده کانون توجه است. این که آیا آن بود رسلمنیا یا فقط خام یا اسمک دان من فکر می کنم آنها به دست آورده ایم به دیدن مخاطبان مختلف آنها را ببینید و به ویژه در NXT. من شخصا نه دیوانه. من نمی توانم در مورد صحبت می کنند که چگونه هر کس دیگری احساس می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de