WWE را رومن رینز نیش ترمزی میزند از مسابقات 36 با توجه به coronavirus نگرانی

Roman Reigns کشیده از مسابقات.

WWE superstar نمی خواهد رفتن به جلو با برنامه ریزی جهانی قهرمانی مطابقت با بیل گلدبرگ در رسلمنیا 36 دلیل coronavirus نگرانی های بهداشتی با توجه به گزارش. 34 ساله حاکم که نام واقعی است جو Anoa عبادتى خواسته از انجام مسابقه. او لوسمی و ضعف سيستم ايمنی قرار دادن او در معرض خطر بیشتری اگر او قرارداد COVID-19.

طرفدار کشتی ورق برای اولین بار بود به گزارش حاکم نمی خواهد به نظر می رسد در رسلمنیا و که او بیان شده به این شرکت است که او دیگر راحت انجام عملکرد مرکز نشان می دهد در طول همه گیر و نمی خواهید خطر سلامت خود را. WWE افتخار خود را بخواهد.

رسلمنیا 36 که در اصل قرار است به اتفاق در تمپا, ریموند جیمز ورزشگاه برنامه ریزی شده است به درجه مارس 4-5 و میزبانی توسط میهن پرستان سابق تنگ پایان راب Gronkowski. این رویداد قرار است به جای در بسته مجموعه در مکان های مختلف از جمله WWE عملکرد مرکز در اورلاندو فلوریدا با ضروری پرسنل تنها. حاکم بود که در این مرکز در هفته گذشته برای یک داستان قرارداد امضای “Friday Night SmackDown” با گلدبرگ.

درخواست برای نظر از WWE بود بازگشت و در اوایل صبح روز جمعه.

WWE به دنبال یک حریف جدید برای گلدبرگ با توجه به طرفدار کشتی ورق.

WWE قرار داده بود در پیشبرد برنامه مداخله به محل قبل از اورلاندو صدور اقامت در خانه سفارش در پاسخ به کروناویروس که تمام غیر ضروری کسب و کار در این شهر به مدت دو هفته شروع پنج شنبه با توجه به تنوع است.

حاکم بود و مبتلا به سرطان خون در 22 و نشان داد جهان در ماه اکتبر 2018 که به آن بازگشته است. او واگذار جهانی قهرمانی و در زمان استراحت از WWE برای مقابله با سلامت خود را. حاکم بازگشت در ماه فوریه 2019 را اعلام کند او در بهبودی و دوباره با WWE در یک صورت تمام وقت.

که شرکت در حال اجرا خود را تلویزیون نشان می دهد با تنها ضروری پرسنل و هیچ مخاطبان در عملکرد آن مرکز برای بیش از دو هفته است.

استفانی مک ماهون, WWE ارشد نام تجاری افسر گفت: تنوع این هفته است که هر کس وارد ساختمان است که تحت “آزمایش های گسترده و غربالگری هنگامی که شما برای اولین بار در مرکز” و هیچ کس قادر به “فرز” در صحنه منطقه و غذا. WWE را پزشکان و گرفتن همه حرارت و اگر شما یک دما “بیش از 100.4 درجه شما به طور خودکار خواسته را ترک کنند.”

“اگر شما بوده ام به خارج از کشور و یا در تماس بوده اید و یا در تماس با کسی که در خارج از کشور شما مجاز در مرکز” مک ماهون گفت. “ما در حال گرفتن هر احتیاط ما می توانیم. این نیز به همین دلیل شما نمی بینم استعداد و یا هر کس دیگری در مخاطب است. ما واقعا در حال پیوستن به تمام دستورالعمل های است که ما می تواند به حفظ سلامت و ایمنی خدمه ما و ما اجرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>