XFL شرط بندی: NY نگهبان جرم است و حتی بدتر از آن به نظر می رسد

جرم شده است و یک مشکل بزرگ برای نیویورک نگهبان که زمینه را برای سومین XFL بازی یکشنبه در سنت لوئیس (3 p. m., ESPN).

در هفته گذشته به ثمر رساند و گلایه های به طور گسترده ای به اطلاع عموم پس از 27-0 shutout در دست سی مدافعان. نگهبان’ کارفرمایی مت McGloin بود آوازی در انتقادات خود را از نیویورک braintrust در حاشیه.

آنچه که کمتر شناخته شده است که نگهبان جرم نیز وحشتناک در آن 23-3 فصل باز پیروزی شگفت انگیزی بد خلیج تمپا Vipers.

  • نیویورک را تنها در نیمه دوم زمین نشستن کامل هواپیما آمد و در یک اشتباه به دفاع. جرم خود را به ثمر رساند فقط 16 امتیاز.
  • نگهبان به دست آورد فقط 226 متری از مجموع جرم فقط با 2.8 متری-هر-حمل بر روی زمین است.
  • آنها تبدیل شده فقط 1 از 10 سوم پایین تلاش می کند برای یک بد بخت 10 درصد رای.

این مهم است برای handicappers به خواندن boxscores و نه فقط scoreboard-سازمان دیده بان به خصوص در آغاز فصل است. نمرات نهایی اغلب گمراه کننده آمار در یک بازی. توجه داشته باشید که xfl.com در حال اجرا است جامع boxscores که می توان از طریق آن برنامه صفحه.

نگهبان به احتمال زیاد خواهد شد یا فقط زیر 10 نقطه شکست در سنت لوئیس. این BattleHawks را تحت تاثیر قرار در دو جاده بازی ها (ناراحت دالاس, از دست دادن در هوستون) و توپ را به خوبی تحت کارفرمایی اردن Ta’amu از Ole Miss (374 و مجموع 390 متری).

Matt McGloin
مت McGloinگتی ایماژ

تخمگذار اعداد بزرگ است, خطرناک, در هر ورزشی. آن را خیلی زود به می دانم که آیا سنت لوئیس است ارزش بسیار احترام (یا نیویورک از بی احترامی) تا handicappers یک نمونه بزرگتر از اندازه. فقط به یاد داشته باشید که اسپرد بالا نیست سخت به پوشش در صورتی که سگ نیست رفتن به نمره. به تاریخ:

  • توهین آمیز امتیاز: نیویورک 16, St. Louis 39
  • توهین آمیز متری: نیویورک 363, St. Louis 764
  • سوم-پایین تبدیل: نیویورک 2/21 (9.5 درصد) St. Louis 17/31 (55 درصد)
  • درایو امتیاز: نیویورک, 0, St. Louis 39

درایو امتیاز هستند کسانی که به ثمر رساند در حمله درایوهای 60 متری یا بیشتر (یک آمار ما مرجع گاهی اوقات در NFL). St. Louis تاسیس آن می داند که چگونه به انجام این کار در دو جاده بازی ها. نیویورک هنوز موفق حتی در مسافت های طولانی رانندگی برای یک هدف زمینه.

همچنین شایان ذکر است در اوایل XFL بازی ها نشان داده اند روشن گردش مسائل برای دیدار از تیم های. آن را سخت به از ابتدا شروع می شود و اجرا در قلمرو دشمن است. در دو هفته اول بازدید کننده سرفه توپ تا 21 بار میزبان فقط هشت.

در 1-1 نیویورک در وسط بسته فعلی و آتی شانس برای برنده شدن در این لیگ. ویلیام هیل نرخ هشت تیم لیگ بر این اساس (درصد معادل در پرانتز):

مدافعان 9/5 (36 درصد) Roughnecks 11/5 (31 درصد) مرتدان 4/1 (20 درصد) BattleHawks 15/2 (12 درصد) نگهبان 12/1 (8 درصد) Vipers 15/1 (6 درصد) اژدها 15/1 (6 درصد) Wildcats 25/1 (4 درصد).

Sportsbooks ساخت یک جهان بزرگتر از 100 درصد برای ایجاد یک لبه خانه. یکشنبه بازی خواهد شد از ویژگی های این لیگ مورد علاقه سی مدافعان تخمگذار بیش از یک زمین نشستن کامل هواپیما در جاده ها در لس آنجلس Wildcats (6 بعد از ظهر FS1).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im