یانکی برت گاردنر می شود سفارش محدود در برابر وسواس فن

یانکی ها outfielder برت گاردنر در روز دوشنبه به ثمر رساند سفارش محدود در مقابل یک فن دیوانه که طولانی مدت وسواس با مشت زن فرود آمد در برانکس دیوان عالی کشور است.

گاردنر 36 بود که در دادگاه روز شنبه ثبت درخواست در هفته گذشته برای سفارش محافظ در برابر Gina Devasahayam اصرار می کند که این دو یک عشق متقابل برای هر یک از دیگر و می خواهید برای بالا بردن یک خانواده با هم.

Devasahayam ادعا شد اخبار به گاردنر که در دادگاه گفت مقالات Devasahayam, 46, است “مورد آزار و اذیت و menaced” او و خانواده اش پس از چفتی کردن به او را در سال 2015.

برانکس دیوان عدالت ادی McShan اعطا گاردنر درخواست جمعه گفت: با توجه به احتمال آسیب” و چون Devasahayam “می تواند یک خطر برای گاردنر و خانواده اش” او احساس مجبور به اعطای محافظ جهت.

قاضی به او تا روز پنجشنبه به آمده تا با شواهد و مدارک کافی برای تغییر این حکم.

این تصمیم اما چیزی برای تعدیل Devasahayam عجیب و غریب شیفتگی با گاردنر.

“روابط ما توسعه یافته در رسانه های اجتماعی,” او گفت: پست در خارج از دادگاه.

“حتی اگر آنها می گویند من توهم من معتقدم که او می تواند آن را ببینید,” او گفت:.

“عکس از او که در آن او یک توپ در دست خود را و او را خاراندن آن است. شما می دانید balling به معنی داشتن رابطه جنسی و خارش نیز جنسی است. این است که چگونه شما می توانید تفسیر آن است.”

Devasahayam همچنین ادعا کرد گاردنر در “مرده ازدواج” با همسر خود.

“من را دیده اند خود را در رسانه های اجتماعی,” او گفت:. “او نسخه me. او نسخه چگونه من او نسخه من به شمار. او از آن آگاه است. آن را مانند من در خدمت به معشوقه اش و او را همسر خود.”

جز این که گاردنر هرگز او را ملاقات در فرد او در دادگاه گفت مقالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im