ونیز فلوریدا. — Yankees مدیر Aaron Boone باقی می ماند مطمئن نیستید که هارون قاضی پاک خواهد شد را به عمل پنبه حلاجی شده در این زمینه است.

“من نمی دانم ما را ببینید. او آمار در قفس [پنج شنبه] اولین بار زندگی می کنند, بنابراین من برای دیدن آنچه که گام بعدی این است که” بون در روز جمعه گفت.

از افتتاح بهار, آموزش یانکی ها گفتند که آن را آهسته با قاضی شانه راست. پنج شنبه بود و اولین بار او اجازه داده شد به نوسان خفاش در برابر مربی تبادل پس از زندگی در توپ را روی گوه-و-بازی شیر یا خط.

پرسید: اگر قاضی افزایش بار کار نمی خواهد یک مشکل بون و گفت: امید است.”

بون گفت: از آغاز بهار آموزش یانکی ها مصرف شد آن را به آرامی با قاضی به دلیل آن است که فقط فوریه.

یکشنبه, اما, تقویم flips یک به ماه مارس و ساعت باقی می ماند تیک تاک به زمانی که قاضی نه تنها به پنبه حلاجی تمرین در این زمینه اما بازی در نمایشگاه بازی.

Aaron Judge
هارون قاضیn. y. پست: چارلز Wenzelberg

بون نیز گفت: از آن خواهد شد یک تماس نزدیک برای Giancarlo استانتون (تیره و تار راست گوساله) به طور فعال در 26 مارس زمانی که یانکی ها برای باز کردن فصل در بالتیمور.


Gio Urshela خود را در سمت چپ پلاک 29 نیوجرسی در تمپا و یا آن را بسته بندی شده برای روز جمعه سفر به CoolToday پارک. بنابراین baseman سوم عینک شماره 68 دانیال آلوارز جزئی لیگ پارچ نه در 40-مرد فهرستی و نه یک invitee به لیگ بزرگ اردوگاه. آلوارز ذکر شده بود در این سفر فهرستی برای بازی روز جمعه اما بازی نمی کند.


Estevan Florial شده است برگزار شد به دو سال گذشته به دلیل صدمات و شکست را به تماس در صفحه مقابل جزئی لیگ تبادل. جمعه برابر آتلانتا 22 ساله و چپ دست هدف قرار دادن مرکز fielder homered کردن مسکن شین گرین سابق یانکی.


Gleyber تورس که ساخته شده فیلدینگ خطا چهارشنبه همین جمعه که او بوت نیک Blackburn’ زمین توپ به سمت وسط زمین زیر کشت. او توپ را پایین انداخت شدید به اول. تورس در حال شمارش بود یانکی ها’ به طور منظم shortstop.


یانکی ها احساس راحتی نمی re-امضای گیر Austin Romine به عقب Gary Sanchez زیرا آنها بر این باورند Kyle Higashioka آماده است برای این کار. Higashioka می شود نمرات بالا برای دفاع و مهارت های که بر روی صفحه نمایش در زمانی که او انداخت بیرون کشید آبهای تلاش برای ضربه تند وشدید زدن دوم در سوم زمین باز یافته.


یانکی ها ace Gerrit کول شروع خواهد شد در مقابل ببر در تمپا و اردن Montgomery سنگین مورد علاقه خود را به زمین چرخش نقطه را به صورت Red Sox در فورت مایرز, Fla.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی