یانکی’ Aaron Boone می دهد آسیب به روز رسانی در هارون قاضی و Giancarlo استانتون

Aaron Boone ارائه صدمه به روز رسانی در مورد یک تعداد انگشت شماری از یانکی ها در چهارشنبه, آنجا که او قبل از هر بازی.

هارون هیکس را آغاز کرده است یک برنامه پرتاب در خانه اش در آریزونا در باز گشت از تامی جان عمل جراحی و James Paxton است که در ادامه برنامه های خود در ویسکانسین زیر به عمل جراحی است.

هارون قاضی که بون معتقد است دچار خود فرو ریه در همان غواصی بازی در ماه سپتامبر که منجر به شکسته اش دنده است و هنوز هم در حال استراحت و انجام برخی از پایین بدن کار می کنند در حالی که او در انتظار آزمایشات بیشتر در چند هفته.

و به Giancarlo استانتون است فقط در مورد به طور کامل شفا از یک تیره و تار گوساله.

اما در این نقطه یانکی ها مدیر هیچ ایده زمانی که هر یک از آنها ممکن است در واقع یک بازی به بازی در لیگ اصلی بیس بال است که هنوز هم در درک coronavirus همه گیر است که متوقف تقریبا کل ورزش جهان است.

مدیر اگر چه گفت که او امیدوار است MLB هنوز هم می تواند نجات یک فصل به طور منظم و برگشتی — و آن را در خدمت یک بخش در گذشته تاثیر بحران.

Aaron Boone
Aaron Boone, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

“من هنوز هم در نوع خوش [و] به امید بهترین که ما می توانیم در بازی به عنوان بسیاری از امکان” بون گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که می شده اند روز قبل از روز افتتاحیه قبل از فصل که به طور نامحدود به حالت تعلیق در اوایل این ماه.

“بدیهی است که برنامه جاوا تغییر به برخی از درجه است. اما این چیزی است که بزرگتر” بون گفت. “ما نه میخوام قادر به راه ما و یا ما یا شماره کامل نتیجه. کار ما هنگامی که ما آمده ایم پشت در نهایت میخوام بزرگتر از بازی و همه ما نیز هست.”

بون گفت که او مطمئن است که که در آن روز بیس بال را ارائه امداد رسانی به مردم است.

“همانطور که ما دیده ایم در طول زمان ورزش می تواند نقش مهمی در درمان” بون گفت. “به عنوان یک انحراف, انحراف [و یا] یک حس ظاهر ، همه نوع از چیزهایی که ما باید یک نقش در جامعه ما به بازی. و هر که البته این قطعا رفتن به متفاوت تر از معمول در این سال پس از آن باشد. ما مشتاق به امید رفتن و انجام بخشی از ما. و در مورد ما تمرکز ما همان باقی خواهد ماند. به بهترین ما می تواند و سعی کنید برای برنده شدن یکی دیگر از قهرمانی.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

بون صحبت دوباره درباره احتمال فصل به طور منظم می تواند گسترش به نوامبر با استفاده از خنثی سایت و او شناور مفهوم که اگر بیشتر doubleheaders برنامه ریزی شده آنها می تواند نگاه به انعکاس جزئی لیگ و بازی یک جفت از هفت زمین باز یافته بازی.

در حال حاضر بون وجود دارد گفت: حدود هشت تا 10 بازیکن هنوز در حال کار کردن و یا گرفتن درمان در George M. Steinbrenner زمینه در تمپا.

که می تواند یک بار تغییر Hillsborough County شروع به اجرای آن “امن تر در خانه” سیاست روز جمعه پس از جمعه رای دادن.

این سیاست به این معنی است که ساکنان خواسته خواهد شد به ماندن در خانه های خود را 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته می شد که جلوگیری از بازیکنان از بودن قادر به کار کردن در این یانکی’ پیچیده است. این معلوم نیست که آیا آن را نگه دارید rehabbing بازیکن را از درمان است.

یانکی ها هنوز هم یک جزئی اتحادیه که تست مثبت برای coronavirus تحت قرنطینه و جزئی لیگ پیچیده در تمپا باقی مانده بسته حداقل تا شنبه اما آنها تا به حال هیچ مورد جدید در هر جزئی از لیگ کنار یا با فهرست لیگ.

تیم سخنگوی Jason Zillo گفت: هیچ کس در حال آزمایش است یا در انتظار یک نتیجه پس از جزئی لیگ تاسیسات تعطیل مارس 13, زمانی که برای اولین بار جزئی اتحادیه نشانههای گزارش شده و در نهایت آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>