تمپا — Aaron Boone تیم حتی گزارش شده برای آموزش بهار اما سال سوم مدیر در حال حاضر دیده می شود یانکی ها’ شانس برنده شدن در AL شرق مجموعه به منظور بهبود یافته است.

با Mookie بتی و دیوید قیمت در آستانه معامله بودن به داجرز در فیلمهای حرکت می کند که آمار و ارقام به سیمان لس آنجلس به عنوان علاقه مندی ها در لیگ ملی و یانکی ها به عنوان روشن جلو دونده در AL, Boone روز پنجشنبه گفت او نمی خواهد با عرض پوزش برای دیدن بتی بروید.

“بدیهی است که او در مورد به خوبی به عنوان آن می شود” بون گفت. “من نمی خواهد از دست او مواجه 18 بار از یک سال است که برای مطمئن.”

در چه مقدار به حقوق و دستمزد کمپرسی برای Red Sox آنها خواهد کشتی شاید دوم-بهترین بازیکن در لیگ پشت آناهایم مایک ماهی قزل آلا — برای چشم انداز.

بوستون نیز در انتظار حکم از MLB با توجه به ادامه رسیدگی به نشانه سرقت است که در حال حاضر منجر به شلیک مدیر الکس کورا که او نیز درگیر در Astros’ رسوایی در سال 2017.

Aaron Boone
Aaron Booneچارلز Wenzelberg

MLB کمیسر راب مانفرد روز پنجشنبه گفت او امیدوار بود که تصمیم گیری در مورد مجازات های ساخته شده توسط زمان اردوگاه باز در هفته آینده.

مهم نیست که چه مانفرد می آید تا با Red Sox وارد 2020 در بی نظمی بدون یک مدیر و یک بار تجارت با داجرز می شود, رسمی, آنها خواهید بود بدون بهترین بازیکن و همچنین lefty قیمت.

با وجود مزایای بتی’ خروج می دهد یانکی ها, Boone, اصرار او نمی خواهد هر چیزی را برای اعطا وقتی که می آید به بخش.

در حالی که یانکی ها معروف اند عذاب قیمت در طول سال آنها را نیز به کار گرفته بتی نسبتا خوب. بتی مواجه شده است و یانکی ها در 96 بازی ها و عملیات است .825. این کمترین OPS بتی در برابر هر کسی در AL شرق. در سال گذشته بتی موفق فقط یک .700 عملیات در 19 بازی در مقابل یانکی ها — بدترین تعداد برابر هر تیم او بیش از شش بار.

“من کاملا ناراحت به دیدن او در سایر, لیگ” بون با پوزخند گفت:. “اما من همیشه گفت:” مراقب باشید آنچه شما می خواهید ، کسی چه می داند ؟ این چنین طولانی از راه دور مانند یک فصل طولانی.”

او را آماده برای نوشتن یانکی ها’ archrivals فقط رتبهدهی نشده است.

“آنها در حال هوشمند [سازمان] با بسیاری از امکانات,” بون گفت: در این یانکی’ minor لیگ پیچیده است. “من مطمئن هستم که آنها در حال انجام آنچه آنها فکر می کنم بهتر است به آنها را در جای پای محکم.”

در ضمن بون تمرکز باقی می ماند در تیم خود.

“کار ما این است که به آماده شدن برای رفتن به برنده مسابقات قهرمانی,” بون گفت. “ما احساس نمی مانند هر کسی باید قادر به گرفتن در راه ما. اما بچه ها [Red Sox را] به گام شگفت انگیز بازیکنان. … من هرگز تخفیف هر کسی به عنوان سال.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی