یانکی’ هارون قاضی در واکنش به NBA ستاره در تماس تلفنی با ‘جدید Derek Jeter’

در نظر برخی از هارون قاضی بعدی یانکی ها کاپیتان. در حال حاضر او در پاسخ به اين پرسش دشوار مانند یکی از آخرین Derek Jeter خواهد بود.

“در ازدحام,” آدیداس Instagram Live chat with NBA ستاره Damian Lillard, قاضی خواسته بود در مورد “جدید” Derek Jeter.” یانکی ها حق fielder خندید و سپس پاسخ داده به عنوان جتر به احتمال زیاد اند.

“او هموار کردن راه برای مطمئن” قاضی گفت. “این چیزی است که من خوش شانس بود با یانکی ها افسانه ما در آینده در داخل و خارج از ساختمان در بهار آموزش در طول فصل فقط چک کردن در. این Jeters این Mariano Riveras اندی Pettitte ران Guidry, همه آن بچه ها. Reggie Jackson. این هیچ شوخی ، شما احساس می کنید که حضور.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“به عنوان یک بازیکن می شود که همان حضور. من می خواهم به مجموعه ای است که مسیر برای بچه ها در آینده پشت سر من هستند که در rookie توپ که در پایین-A. ‘هی این است که چگونه ما چیزهایی در اینجا. اگر شما می خواهید برای برنده شدن شما می خواهید به قهرمان شما باید برای قرار دادن تیم شما بازی هر روز و شما آن را انجام دهید برای این تیم است.'”

قاضی قطعا به کار گرفته شده خود را به خوبی در نیویورک نور افکن اما صدمات را از خط خارج او را از داشتن یک ضربه بزرگتری برای یانکی ها در این زمینه پس از برک آوت خود را rookie مبارزات انتخاباتی. او با بازی در 112 و 102 بازی های دو فصل گذشته فصل بود و دوره نقاهت بعد از یک دنده آسیب هنگامی که بیس بال به حالت تعلیق در بهار آموزش در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>