تمپا — برایان Cashman خواستار جیم جرثقیل بلوف.

یک روز پس از جرثقیل آستروس ” صاحب ادعا کرد که باشگاه خود را غیر قانونی ثبت نام-سرقت برنامه “نمی تاثیر بازی” Cashman که یانکی ها از دست داده به Astros در سال 2017 ALCS, کف بازگشت.

“من قطعا فکر می کنم آن را به حال یک اثر در همه چیز بدون سوال” Cashman روز جمعه گفت در George M. Steinbrenner زمینه است. “قطعا Houston Astros شد برخورد با مزیت بیشتر از مخالفان خود را. این یک واقعیت است. من فکر نمی کنم هر کسی می تواند با آن مخالف حتی اگر آنها ممکن است سعی کنید.”

پرسید: اگر نشانه-سرقت تحت تاثیر رقابت Cashman شد فقط به عنوان به طور مستقیم.

“بله. هیچ سوال در مورد آن و یا شما نمی تواند انجام آن” Cashman گفت.

یانکی ها شده اند زدم از برگشتی توسط آستروس در دو سه سال گذشته است. لیگ اصلی بیس بال تنها یافت که Astros فریب خورده در سال 2017 الکترونیک با استفاده از به سرقت علائم هر چند سوء ظن وجود دارد که در آن دوباره در سال 2019. که تئوری توطئه سوخت شده است تصویری از خوزه Altuve گفتن هم تیمی های خود به پاره کردن پیراهن خود را — شاید به عنوان نه به فاش کردن یک زنگ یا دیگر دستگاه های زیر است — پس از او به یک پیاده روی کردن خانه اجرا در برابر Aroldis چپمن از مبارزات ALCS اکتبر گذشته.

Brian Cashman and Jim Crane
برایان Cashman و جیم جرثقیلچارلز Wenzelberg; گتی ایماژ

آستروس باید این ادعا را تکذیب کرد و MLB گفت: تحقیقات خود را به آن چیزی را پیدا کنید. Cashman گفت: او تا به حال هیچ ایده آنچه که ممکن است رفته اند, اما معتقد است حقیقت خواهد آمد اگر چیزی بود چپ چپ.

Cashman گفت: همه بحث در مورد Astros,’ ثبت نام-سرقت شده “ناسالم پویا برای بازی ما به برخورد با” به عنوان بهار, آموزش باز کردن در سراسر فلوریدا و آریزونا. اما به او خطاب آن را برای اولین بار با خبرنگاران (او تنها قبلا به صحبت کرد بله شبکه در مورد آن) او بستری نا امیدی.

“آنچه که در گذشته اتفاق افتاده است, بدیهی است ما ناراحت هستید” Cashman گفت. “ما مالکیت را ناراحت است. ما مقابل دفتر ناراحت است. بازیکنان ما بودند که با ما در ’17 به خصوص ناراحت شدند و قابل درک است. وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهید در این مرحله و رفتن به جلو است.”

بسیاری از یانکی ها از سال 2017 تیم گفت: آنها احساس فریب خوردن از یک پرچم پس از Astros برنده تمام چهار بازی در خانه در آن سال را ALCS. Cashman رفتن نیست که به جای چند بار با تاکید بر نیاز به حرکت به جلو و در حال حاضر تمرکز.

“در این مرحله برای بهترین صنعت ما من ایمان ما تا به حال بسیاری از مکالمات با لیگ اصلی بیس بال بیش از تعداد سال گذشته مورد سوء ظن اما داشتن سوء ظن و قادر به اثبات آن دو چیز متفاوت هستند,” Cashman گفت. “اگر آن را برای مایک Fiers هیچ کس شاید تا کنون شناخته شده اند.”

آن Fiers شد که این بازیکن برای اولین بار به صحبت می کنند در رکورد (با ورزشی) در مورد Astros’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت برنامه در سال 2017. که باعث MLB به بررسی این مسئله است که بسیاری از تیم ها مدت ها مشکوک بود.

پرسید: اگر او راضی بود هر بالقوه تقلب توسط 2019 Astros با buzzers یا دستگاه شده بود مورد بررسی به اندازه کافی, Cashman ایستاده بود توسط کمیساریای.

“راب مانفرد و لیگ اصلی بیس بال و امنیتی خود را با جزئیات و دست پر به طور مداوم با تعداد زیادی از حدس و گمان و بسیاری از شکایات,” او گفت:. “این واقعا بود تا whistleblower آمد که شما همیشه می تواند قرار دادن هر گونه گوشت بر استخوان. بسیاری از تیم ها در این بازی شد و با اشاره انگشتان دست. با اشاره انگشتان یک چیز هستند اما داشتن شواهد و اثبات دیگری است بنابراین فقط آن را بسیار به چالش کشیدن شرایط. من راضی هستم که این قدرت که می شود انجام می دهند همه چیز را در قدرت خود را در زمان واقعی ایجاد می کند که محیط بازی منصفانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی