تمپا — یانکی ها تا به حال یک منبع در داخل در سال گذشته به آستروس’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت برنامه.

اما کارلوس Beltran نبود خیلی کمک کند.

سابق یانکی و مشاور ویژه مدیر کل برایان Cashman در سال 2019 ارائه اطلاعات چند به رئیس خود را هنگامی که Cashman خواسته در مورد آنچه که قرار بود در هوستون.

“نه فقط کارلوس من خواست بسیاری از مردم است که برای Houston Astros که ما آمده ایم در سراسر و یا افرادی که تا به حال مشغول به کار در اینجا در گذشته که کار کرده اند وجود دارد” Cashman روز جمعه گفت. “من قصد دارم به رفتن را از طریق جزئیات آن مکالمات اما آنها بوده ام تا به حال و هرگز تایید هر چیزی از هر یک از آنها. این یک واقعیت است.”

Cashman گفت: یانکی ها “انجام کارهای درست” حتی در حالی که Beltran بود و در مقابل ، این Beltran که Cashman می دانستم که به عنوان یک بازیکن و مشاور ویژه او گفت: “بسیار متفاوت تر از یک نقاشی در داستان جزئیات Astros,’ ثبت نام-سرقت برنامه.

اخیر داستان از ورزشی به نقل از ناشناس عضو 2017 Astros تیم توصیف Beltran به عنوان “پدرخوانده” برای نقش خود در سازماندهی و حفظ طرح های غیر قانونی.

Brian Cashman and Carlos Beltran
برایان Cashman و کارلوس Beltranچارلز Wenzelberg (2)

“از کارلوس Beltran که من می دانم این است که یک فرد خوب یک بازیکن بزرگ بدیهی است که نوع ملایم غول” Cashman گفت. “واضح است کسی که می توانم بگویم این است که یک دوست به رغم این داستان که آمده اند در حال حاضر.

“بسیاری از این داستان ها من یک زمان سخت اعتقاد داشتند در شرایط فقط کسی و چگونه او را به تصویر کشیده. من نه و گفت او هیچ کاری انجام نمی, اشتباه, به وضوح کمیساریای گزارش برای خود صحبت می کند. اما از نظر کسی بود که مردم را وادار به انجام این است که یا چیز دیگر من هم خرید چون که کسی نیست من می دانستم که به عنوان یک بازیکن و نه شخص من می دانستم که ما به عنوان مشاور ویژه.”

Beltran چپ نقش او با یانکی ها برای تبدیل شدن به متس مدیر در نوامبر است. اما در ماه ژانویه پس از MLB حال تکمیل تحقیقات خود را به Astros در بر داشت و او را به عنوان یک کلید شکل Beltran اخراج شد.

Cashman کاهش یافته است می گویند که آیا او را استخدام Beltran دوباره.

“بزرگ بازیکن, بزرگ, فرد, اما بدیهی است که پیچیده در چیزی است که من فکر می کنم اگر او تا به حال یک فرصت برای تبدیل ساعت به عقب وجود دارد متفاوت خواهد بود تصمیم گیری را” Cashman گفت. “من فکر می کنم تمام کسانی که مردم را در هوستون خواهد انجام آن متفاوت است در حال حاضر پس از این واقعیت است. احتمالا زمانی که آنها رفتن را از طریق این مسائل نمی دانستم این قدر از این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی