یانکی’ کلینت Frazier همچنان به فشار خود مورد

تمپا — کلینت Frazier پیشنهاد برای یک یانکی’ لیگ بزرگ نقطه فهرستی ادامه داد: برای تقویت شنبه هنگامی که او رفت و 1-3 با دو و یک RBI در برابر Red Sox در فورت مایرز در پیروزی 5-2.

فریزر که همچنین راديال یک خانه اجرا در پنجشنبه آغاز شده و در سمت راست میدان و سوار در اجرا با یک قربانی پرواز.


میگوئل اندوجر آموزش در قسمت سمت چپ ادامه داد: روز شنبه با آموزش از Reggie Willits اول پایه مربی که با این نسخهها کار با outfielders و یانکی ها بزرگ برنی ویلیامز.

اندوجر آغاز شده در قسمت سمت چپ برای دومین مستقیم بازی و نمی باید هر گونه مسائل.


جانباز کوزه به ندرت به کار در جاده ها اما Gerrit کول قصد دارد در تبادل در برابر ببرها در روز پنج شنبه در لکلند از آنجا که خود را در روز پنجم پس از تبادل در برابر آنها در روز شنبه.


شش مسکن که به دنبال Gerrit کول در برابر ببرهای همه کوزه که رقم بزرگ زمان به یانکی ها ” قصد دارد در این فصل است. لوئیس Cessa آدم Ottavino زاک Britton, تامی Kahnle چاد سبز و جاناتان دارنده ترکیب اجازه می دهد تا فقط یکی به دست آورده اجرا در 6 1/₃ نوبت.


هر کس که به تماشای shortstop Kyle دارنده زمینه زمین توپ gushes در مورد چگونه صاف دست خود را در حال و چه نرم و صاف او نقش کوتاه است. خوب شنبه او در بوت اول خود را زمین توپ که منجر به ناخواسته ببر اجرا شود.


Shortstop آنتونی Volpe این یانکی’ در دور اول انتخاب کردن از Delbarton دبیرستان در Morris County, N. J., در سال گذشته ذکر شده است در سفر تیم ملی برای روز یکشنبه بازی مبارزه با ببر در لیکلند فلوریدا.


یانکی ها سفر به فلوریدا برای پای دوم از یک بازگشت به عقب در برابر ببر. دیوید هیل یک نامزد برای فهرستی نقطه شروع برای بازدید کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>