یانکی’ coronavirus ترساندن است نشانه جایی است که واقعا امن

تمپا — در این سن از coronavirus امن تر locale جمعه می تواند تبدیل به یک کمتر محل امن توسط یکشنبه. صدای استراتژی به نوبه خود می تواند نادرست و در کمتر از 48 ساعت.

در عین حال هر کس می تواند با موافقت بیشتر واقعیت که انتخاب George M. Steinbrenner زمینه در روز یکشنبه به عنوان آخرین اعلامیه: در حال حاضر هیچ جا واقعا امن و بدون برنامه بازی ادم.

آن را تبدیل به یکی دیگر از گردباد روز در اینجا. آنچه در آغاز به عنوان یک ادامه داد: همبستگی اکثریت یانکی ها بازیکنان نشان دادن و گرفتن برخی از کار با فصل معلق به این نتیجه رسیدند با چند بازیکن برای ترک خانه های خود دور. و در بین یانکی ها شد اولین تیم بیس بال به یک بازیکن — جزئی اتحادیه که تیم نیست شناسایی — تست مثبت برای coronavirus در نتیجه دیدن لیگ اصلی بیس بال عضویت در انجمن ملی بسکتبال به عنوان لیگ که پایدار یک ضربه مستقیم از این هم-بیماری مرموز.

جای تعجب نیست که Masahiro Tanaka پس از پرتاب یک اغل گاو یا حشم جلسه روز یکشنبه dodged یک سوال ساده در مورد اینکه آیا او می خواهم به بازگشت اموال روز سه شنبه پس از دوشنبه طولانی-برنامه ریزی روز خاموش است. گفت: Tanaka از طریق مترجم خود “من قادر نخواهد بود برای گفتن 100 درصد مطمئن فقط به این خاطر که همه چیز را بسیار سیال و همه چیز را تغییر روز به روز.”

مرد آن است که تا کنون. یانکی ها مدیر کل برایان Cashman کشیده به پارکینگ کارمند در اینجا در حدود 9:30 صبح و رفتگان حدود 90 دقیقه بعد. او ساخته شده بسیاری از زمان برگزاری لیگ بازیکنان را به اطلاع آنها از جزئی اتحادیه مثبت coronavirus آزمون و همچنین بحث در مورد دستورالعمل جدید اعلام شده از لیگ اصلی بیس بال است که به شدت دلسرد باشگاه از قرار دادن اقامت به عنوان یانکیز رای دادند به اتفاق آرا به انجام درست دو روز قبل از.

بازیکن نماینده زاک Britton که تا به حال با افتخار اعلام کرد که به اتفاق آراء گفت: او می خواهم بازگشت در روز سه شنبه و در عین حال او صدا به مراتب کمتر اعتماد به نفس است که طرح اصلی را حفظ کند. او گفت: پست “در چند هفته ما را ببینید که در آن همه چیز ایستاده و یک حس بهتر از آنچه که ما در حال رفتن به انجام.” معلوم شد که نزدیک به یک زن و شوهر از ساعت.

حتی اگر یانکی ها بازیکنان به نظر می رسد تا حد زیادی از لحاظ اجتماعی فاصله — برای مثال Tanaka انداخت به اغل گاو یا حشم گیر Radley حداد 60 فوت و 6 اینچ با هیچ کس دیگری در مجاورت — بیس بال قدرت به وضوح نمی خواهم این ایده از بیش از حد بسیاری از بازیکنان که بیش از حد به یکدیگر نزدیک است. در حالی که یانکی ها بر این باورند که مبتلا جزئی اتحادیه — یک “جوان player” به عنوان Cashman توصیف او بود که گفته می شود علامت-رایگان یکشنبه — نه تعامل در تمام با هر کسی که گزارش به لیگ تسهیلات که به سختی ارائه شده بسیار اطمینان.

به عنوان Cashman گفت: در یک کنفرانس تلفنی تماس “ما تا به حال هیچ دیگر تاج[ویروس] تست لازم است در این زمان. درست مانند کسی است که به احتمال زیاد به چوب ؟ من می خواهم بگویم آن را به احتمال زیاد به چوب است.”

Cashman همچنین پیشنهاد کرد که بحث در مورد این حجم بالا از بازیکنان که تا به حال در اطراف گیر “من فقط شک دارم که رفتن به تغییر دهید, زیرا چیزهایی که در ادامه به تغییر است.” ساعت بعد که سوء ظن به دست آورد vindication. از آنجا که ما در حال بحث در مورد نرخ سریع تغییر می تواند ما شاید قرار دادن یک توقف به hypothesizing زمانی که فصل بیس بال شروع خواهد شد تا coronavirus منحنی مسطح? آن را ممکن است بیشتر حس حال حاضر به فرض وجود دارد نمی تواند یک فصل در تمام و سپس غافلگیر اگر بهتر سناریو پدیدار می شود.

گسترده قطعیت قوانین جهان است. بدون توجه به جایی که آنها سر یانکی ها مانند بقیه از ما پیدا نمی کنید به طور کامل یک پناهگاه امن در هر نقطه. آنها مطمئن شوید که به عنوان هک نیازی یکشنبه تحولات به آنها یاد می دهد که, اما آنها به هر حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>