یانکی’ Deivi گارسیا هنوز هم شوت را ضرب دیده تا چرخش

تمپا — در 20 سال سن و با تنها 11 بازی (شش شروع می شود) بالاتر از دو-یک Deivi گارسیا یک شوت برای پیوستن به یانکی ها’ شروع چرخش زمانی که فصل باز می شود با وجود این امکان وجود دارد ممکن است دو دهانه به دلیل Paxton را به عمل جراحی و درد در لوئیس سورینو راست ساعد.

گارسیا 5-پا-9, 163 پوند right-hander که مشغول به کار در واحد-یک دو-یک و سه-یک سال گذشته زمانی که او را زده 165 مورد داد و تا 96 بازدید در 1111/₃ نوبت انداخت زنده پنبه حلاجی تمرین روز پنج شنبه در Steinbrenner زمینه و چشمگیر بود.

“وجود دارد جوان اسلحه که نوع ظهور و بچه ها که شما می توانید نوع رویا و هیجان زده در مورد” مدیر Aaron Boone گفت: پنج شنبه. “Deivi است که قطعا یکی از آن بچه ها. من احساس می کنم مثل او در یک جای خوب در حال حاضر.”

با اردن مونتگمری — که شکست لوقا Voit خفاش در پنبه حلاجی تمرین — های مورد علاقه را Paxton را نقطه و امکان سورینو نه در حال آماده شروع فصل یانکی ها احتمالا نیاز به یک دوم جایگزینی در چرخش است. و در حالی که یانکی ها برنج است که در Garcia, او ممکن است پیش از جاناتان Loaisiga یا مایک پادشاه.

همانطور که برای سورینو اخبار او در حال تجربه درد در ساعد راست و تعطیل خواهد شد برای یک دوره نامشخص فرود آمد جایی بین مربوط و هشدار دهنده است.

سورینو مجروح شد در بهار آموزش از یک سال پیش ساخته شده و سه سپتامبر شروع می شود و دو postseason. تا کنون یانکی ها دریافت نکرده اند بازگشت به 40 میلیون دلار سرمایه گذاری آنها در این right-hander در بهار گذشته.


از لحاظ فنی آن را به نام “پنبه حلاجی تمرین” اما آن را بیشتر برای طراحی کوزه برای ساخت بازوی قدرت است. و تا کنون در جلسات کوزه را چیره hitters که به سختی بدست بسیاری از توپ به بیرون از زمین زیر کشت.


J. A. Happ است که به احتمال زیاد استارت برای شنبه اولین نمایشگاه بازی برابر جیز آبی در Steinbrenner زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im