یانکی ها زبانم بند آمده توسط این هارون قاضی سردرد

لیکلند فلوریدا. — پس از هارون قاضی دستخوش آزمون بیشتر از مصرف پنبه حلاجی تمرین کاهش, خارج از منزل, شنبه حمل وزن بزرگ در Yankees اردوگاه.

این زمانی است که قاضی باید حق خود را شانه/عضله سینه ای بزرگ آزمایش در آنچه به تکامل طولانی تر از حد انتظار جستجو به این دلیل قاضی را تجربه کرده است شب دمای هوا در این منطقه از قبل از موقعیت بازیکنان شرکت کننده در اولین تمرین تیم ملی در فوریه. 18.

بون گفت: قاضی بود “انجام بهتر” صبح روز یکشنبه هنگامی که او تا به حال کمی بیشتر انرژی اما واقعیت این قاضی نشده مصرف پنبه حلاجی تمرین در خارج از منزل 24 روز دور از روز باز است و دلیلی برای نگرانی است.

با توجه به Boone قاضی تحت MRI امتحان شنبه و باید بیشتر تست های دوشنبه هر چند مدیر روز یکشنبه گفت که او مطمئن نیستید که چه نوع از آزمون اجرا خواهد شد.

این یانکی ها توضیح داده شده این مشکل به عنوان شانه راست. بون به ارمغان آورد تا پک منطقه در روز شنبه و تکرار آن یکشنبه قبل از یانکی ها’ 10-4 دست دادن به ببرها در Joker Marchant ورزشگاه.

“جایی که در آن است که از آنچه تولید که؟” بون گفت: از آنچه این آزمایش ها به دنبال به زیرخاک در اوردن.

نه چندان دلگرم کننده بود بون آشکار چه قاضی است که تجربه مشابه احساس زمانی که او تعطیل در حالی که کار کردن در لیگ کوچک پیچیده قبل از کامل تمرینات تیم ملی آغاز شد.

Aaron Judge
هارون قاضیچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

“او در اینجا یک زن و شوهر از هفته های اولیه کار و نوع رفتن را از طریق همه چیز و گرفتن که ناراحتی و که است که در آن بازگشت و هنگامی که او شروع به ramping تا چند روز گذشته” بون گفت. “بسیاری از درمان است. بسیاری از چشم و دست او را در تلاش برای رسیدن به پایین و رایگان او را کمی. ما را ببینید.

“این نا امید کننده است که ما نمی پین اشاره دقیقا آنچه در آن است و چه چیزی باعث ناراحتی است. اما من می خواهم بگویم من احساس می کنم کمی بیشتر خوش بینانه است.”

پس قاضی MRI در شنبه منفی بود گام بعدی می تواند رنگ-کنتراست MRI است که همان آزمون است که کشف لوئیس سورینو را جزئی جدا از UCL در آرنج راست که منجر به پایان فصل تامی جان عمل جراحی در فوریه. 27. مانند قاضی سورینو را Mri منفی بودند به عنوان یک CT اسکن.

با مرکز fielder هارون هیکس را تا ماه ژوئن یا ژوئیه پس تامی جان عمل جراحی در ماه اکتبر گذشته و به Giancarlo استانتون پرستاری از یک تیره و تار راست گوساله است که می تواند زمین او را در ایل برای شروع فصل یانکی ها می تواند زمینه یک خود از مایک Tauchman در حق برت گاردنر در مرکز و کلینت فریزر در سمت چپ.

که یک راه طولانی از قاضی در حق گاردنر در مرکز استانتون در سمت چپ.

بون علامت گاردنر Frazier Tauchman وقتی یانکی ها’ عمق ذکر شده بود و غیر از فهرست دعوت ابزار مرد Rosell میگوئل هررا و اندوجر.

“هرا باز کرده است برخی از چشم و بدیهی است. Miggy بازی وجود دارد, بنابراین ما مجهز به رسیدگی هر چه ما پرتاب و یا هر آنچه که ما برای مقابله با” بون گفت. “که گفت: من نیز بسیار خوش بینانه در مورد هارون و به Giancarlo نیست که در دراز مدت چیزی. با هیکس است که بیشتر از یک وسط فصل-نوع چیز.”

هررا 27-year-old سوئیچ-hitter وظیفه یک حرفه ای به طور متوسط از .225 (86-برای-383) در 149 بزرگ بازی های لیگ برای لیورپول رویالز و Marlins. فصل گذشته او ضربه زد .200 (21-برای-119) در 63 بازی برای Marlins. او رفت 3-برای-یکشنبه 3 و 7-برای-14 (.500) در این بهار.

در تلاش برای پیدا کردن در خفاش برای اندوجر اگر او نمی سرنگون Gio Urshela در سوم یانکی ها در حال بازی او در سمت چپ میدان, و او خواهد شد به احتمال زیاد شانس در پایه اول این هفته است.

از آنجا که یانکی ها با استفاده از IL عظیم 39 بار یک سال پیش صدمات این بهار را تحت سلطه تنور از اردوگاه.

“چه اتفاقی افتاد در سال گذشته شعله های آتش کمی چتری به اعتقاد من” بون گفت.

James Paxton, سورینو و استانتون را مشتعل کسانی که شعله های آتش در فوریه. اگر قاضی نیست و آماده برای روز افتتاحیه آن شعله های آتش را رشد بزرگتر و روشن تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im