یانکی ها طرفداران فرصتی برای دیدن Gerrit کول با عظمت است که در برگزاری

قسمت 5 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز.

در حال حاضر Gerrit کول را ساخته اند حداقل پنج شروع می شود و تا به حال در این فصل باز در مارس 26. و با 14 در ترکیب بازی مقابل پست آرام و ببر یانکی ها زیاد شده اند که در مراحل اولیه گرفتن AL شرق منجر شود آنها نمی خواهد ترک.

البته کول نشده انداخته زمین است که به شمارش در یک یانکی ها پس از تمام 30 تیم 0-0 به دلیل coronavirus.

هنگامی که جدیدترین یانکی را به باشگاه زیرچشمی نگاه کردن در دلیل آنها کاهش یافته است عظیم $324 میلیون نفر در سراسر نه سال او شناخته شده نیست و این امکان وجود دارد که باید صبر کنید برای 2021 فصل است.

کول نیست و تنها ستاره در یانکی’ فهرست. هارون قاضی, Giancarlo استانتون Gleyber تورس, DJ LeMahieu, Aroldis Chapman, Gary Sanchez, زاک Britton و Masahiro تاناکا در حال بالا مشخصات نام طرفداران کشیده شده است.

هنوز پسر جدید همیشه جذاب ترین تا جدیدتر بدن می رسد. مردم می دانند که قاضی و دیگران است. آنچه آنها در مورد 29 ساله Cole است که او بسیار خوب بوده است در پیتسبورگ و هوستون و فوق العاده ثروتمند از آنجا که موفقیت و یانکی ها نیاز مشروع آس در بالای چرخش است. آنها همچنین می دانیم که کول تصمیم گرفتند برای حضور در UCLA به جای امضای قرارداد با یانکی ها که در زمان او در دور اول از سال 2008 پیش نویس است.

در زمان کوتاه آموزش بهار زنده بود کول نمایش داده می شود نیاز به دانش و تمایل به تعامل با هم تیمی برای کسب اطلاعات رقابتی تراشه حتی در اغل گاو یا حشم جلسات و سهولت با رسانه ها. او همچنین تا به حال 7.00 عصر در چهار گردش است که در آن او تا 10 بازدید (چهار homers) زده فايلهاي 13 و دو راه می رفت. کسانی که نفخ شماره شد نتیجه از دست دادن شش اجرا می شود و شش بازدید (چهار homers) به ببر در دو نوبت در 5 مارس در لیکلند. سه تن دیگر از گردش کول مجاز به دست آورده اجرا در هفت قاب چهار بازدید و زده بیرون از 10.

Gerrit Cole
Gerrit کولn. y. پست: چارلز Wenzelberg

وقتی بهار آموزش به پایان رسید, مارس 12 کول در نهایت بازگشت به خانه اش در شمال برانکس و شروع یک برنامه طراحی شده برای نگه داشتن خود را با ارزش بدن آماده است.

“نگه داشتن بازوی من در شکل گرفتن بازی با [هارون] Boonie, [آدم] Ottavino و [اغل گاو یا حشم گیر] Radley [حداد],” کول گفت: پست در مارس 4. “ماندن در regimented روال تمرین در اینجا در محل اقامت من. قادر به ماندن در آن معمول است مفید بوده است. تلاش برای نگه داشتن نور خلبان به مانند دیگر بازیکنان و به عنوان آماده به عنوان ما می تواند زمانی که ما به نام به قادر بودن به بازی.”

پرسید که آیا او فکر می کردم که اتفاق خواهد افتاد کول گفت: “من امیدوارم. من قطعا امیدوارم.”

ارسال یانکی ها سوال پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

هر زمان که کول می کشد تپه وجود دارد خواهد بود که به طور معمول فشار از خارج با توجه به پول و آنچه که او در دو سال با Astros.

در دو فصل گذشته کول ساخته شده از 65 شروع می شود رفت 35-10 با 2.68 دوران گیر کردن 602 راه می رفت 112 و اجازه 285 بازدید در 412 نوبت. سال گذشته او رفت 20-5 با 2.50 عصر در 33 شروع می شود و whiffed یک MLB-پیشرو 326 در 2121/₃ نوبت.

وجود اقیانوسی از دلایل MLB به بازی بازی های این فصل است. به تماشای کول در بیس بال بزرگترین مرحله باید رتبه در نزدیکی بالای بسیاری از لیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net