یانکی’ Gary Sanchez خشن بازی پشت صفحه

تمپا — Gary Sanchez نیست رسیدگی دو زمین از Deivi گارسیا در اولین ورود یانکی’ 5-1 دست دادن به آرام است که اجازه بالتیمور به نمره دو بار باعث بوس از Steinbrenner زمینه جمعیت.

یکی از گل های وحشی زمین و دوم توپ رو از گذشت اما هر یک باید گرفتار شده اند. سانچز بود پشت صفحه برای دو وحشی تر زمین از David Hale.

“بخش موبایل و کامپیوتر از گارسیا با استراحتی که کردم از طریق, که توپ او باید قادر به رسیدگی” Aaron Boone گفت.


لوقا Voit homered برای اولین بار در این بهار با قوی پرواز توپ به صورت یک مخالف-زمینه انفجار بیش از حق-زمینه دیوار.


نشانه ای از بار تشکر به کوروناویروس.

یک بطری پلاستیکی Purcell ضد عفونی کننده قرار داده شده در یک جدول در نزدیکی در ورودی به یانکی ها’ clubhouse روز جمعه برای کسانی که می خواستم به استفاده از آن. این اولین روز بود ظرف پلاستیکی با یک پمپ تلگراف منتشر شده است. ماموران امنیتی در ورودی منطقه آموزش داده شد برای جلوگیری از دست دادن با کارکنان و بازیکنان و استفاده از مشت ضربه. یانکی ها’ دکتر تیم صحبت کرد و به باشگاه و کارکنان و ارائه پاورپوینت که شامل یک بخش در فرد به فرد مانند تماس با تکان دادن دست.


جاناتان Loaisiga تلاش برای تقویت پیشنهاد خود را برای یک نقطه در میان 13 کوزه یانکی ها باز خواهد شد در این فصل با آنها به عنوان چهره دزدان دریایی در برادنتون فلوریدا.

Loaisiga خود را ظاهر چهارم از بهار. او یک گزینه باقی مانده است که به معنی او می توان به افراد زیر سن قانونی اگر او نمی cop یک لیگ بزرگ نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de