تمپا — Gary Sanchez سفر به ساراسوتا در روز یکشنبه به بازی در برابر Orioles. نه گیر شرکت برابر بریوز در Steinbrenner زمینه است. و او نیست برنامه ریزی برای سفر به ویکی در روز دوشنبه هنگامی که یانکی ها صورت فیلیز.

سانچز پایین آمد با درد در پشت دوشنبه پس از ابتلا به پنج شنبه و جمعه را ندارد پنبه حلاجی تمرین شنبه و مطمئن بود اگر او از رفتن به آمار در این زمینه قبل از روز یکشنبه بازی برابر بریوز.

“من احساس می کنم بهتر (یکشنبه). من قطعا احساس بهتر (شنبه)” سانچز گفت: از طریق یک مترجم.

اما نه به اندازه کافی به بازی دو روز پس از ابتلا به بازگشت به عقب بازی در برابر ببر و آرام.

“کمی تنگ کمی ناراحت کننده است. درمان آن را پس از ابتلا به, بازی, بازگشت به عقب” سانچز گفت. “برای من بهتر به مراقبت از آن را در حال حاضر زمان مناسب برای مراقبت از هر چیزی شما عجله نکنید هر چیزی به خصوص در بهار آموزش هنگامی که شما زمان. آن را به مربیان.”

سانچز گفت: تنگی است که در پایین و وسط پشت. او بررسی شده است توسط یانکی ها’ کادر پزشکی اما تا به حال نشده با شکم پر به MRI لوله که از صبح روز یکشنبه.

هر نواز استاد تنر سوانسون سانچز راه اندازی پایین تر به زمین با یک پا کشیده به طرف مقابل از روی صفحه عنوان hitter. این طراحی شده است برای سانچز به قاب رزین های پایین تر بهتر و سرقت اعتصاب.

آیا راه اندازی جدید عامل به پشت تنگی? سانچز حرکت نمی کند نیز جمعه شب هنگامی که او به اتهام توپ رو از گذشت بود و در پشت صفحه برای سه وحشی رزین.

“من احساس خوبی دریافت. در همان زمان من نمی دانم اگر آن را یک نتیجه از که” سانچز گفت: از این پایین تر راه اندازی باعث بازگشت تنگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im