Giancarlo Stanton
Giancarlo استانتونگتی ایماژ

برادنتون فلوریدا. — با توجه به یانکی ها مدیر Aaron Boone, Giancarlo استانتون قرار بود به پرتاب ضربه توپ را روی گوه و شرکت در تلنگر پرتاب شنبه.

استانتون دچار درجه 1 مناسب-گوساله فشار در طول یک فیلدینگ مته در فوریه. 26 و نه بازی های برگزار شده پس از. هفته گذشته جنرال موتورز برایان Cashman گفت که او فکر نمی کنم استانتون خواهد بود آماده برای بازی در روز افتتاحیه و توضیح داد: گاهی اوقات در ماه آوریل شد واقع بینانه تر است.


یانکی ها optioned است RHP نیک نلسون به سه گانه-A اسکرانتون/Wilkes-Barre و ارسال RHP میگوئل Yajure به دو-یک ترنتون.


جاناتان Loaisiga افتتاح اردوگاه با یک احتمال قوی برای گرفتن یکی از 13 لکه های یانکی ها’ کارکنان در هر دو معمولی استارت نقش یا بیشتر از یک هیبرید مسکن/استارت.

“او همچنان به جلو و حمله با زمین” Aaron Boone گفت: از Loaisiga دو زمین باز یافته تفرج شنبه. “همه چیز خیلی خوب است.”

Loaisiga داد تا دو اجرا دو بازدید — اولین بازدید و اجرا می شود او داده است تا این بهار و زده از دو در دو نوبت در یک 7-4 برنده بیش از دزدان دریایی است. او دامن زد 11 در هفت نوبت در سه بازی.


کمک کند. یانکی ها’ 7-4 برنده بیش از دزدان دریایی روز شنبه در زمان مسخره 3 ساعت, 42 دقیقه برای تکمیل. راب مانفرد بسیاری از ایده ها در مورد تغییر بازی او مسئول و باید یک محدودیت زمانی در نمایشگاه بازی های. یکی از راه های خواهد بود که تیم برنامه “B” بازی در صبح در یک پشت زمینه.


یک زمان وجود دارد که یانکی ها معتقد بودند John Ryan Murphy حداقل خواهد بود پشتیبان خود جالب توجه است. با این وجود آنها نمی تواند عبور کند تا گرفتن هارون هیکس برای مورفی از دوقلوها به دنبال 2015 فصل است. از آن پس او به دنبال دایاموند و بریوز.

مورفی کمک کرد تا شانس خود را برای گرفتن دزدان دریایی’ پشتیبان گیری کار با قوی دو-اجرای هومر خاموش Loaisiga در ورود دوم.


یانکی ها باید دو بازی امروز. Masahiro Tanaka شروع می شود در برابر بریوز در George M. Steinbrenner زمینه و کلارک اشمیت چهره آرام در ساراسوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی