یانکی’ Gleyber تورس در نظر گرفتن روش ساده در بازگشت به shortstop

ساراسوتا فلوریدا. — بازگشت به Shortstop همچنان روز به روز موفقیت داستان برای Gleyber تورس به عنوان او سفر جنوب یکشنبه از تمپا همراه دوم-پایه شریک DJ LeMahieu به طوری که آنها می تواند ادامه پیدا up-the-middle همکاری.

این دو تبدیل به یک بسیار خوب دو در بازی سوم باز یافته یانکی’ 5-5 کراوات با آرام در اد اسمیت ورزشگاه با تورس ساخت کامل خوراک به LeMahieu.

تمرکز اصلی در ساخت این روال بازی می کند.

“رفتن به shortstop — خود را در موقعیت طبیعی — او خوشحال است با آن گفت:” نیمکت مربی کارلوس مندوزا که در عمل به عنوان مدیر برای یانکی ها در این تقسیم-تیم ملی امر است. “او سخت کار می کرد در offseason و او است که از لحاظ جسمی در شرایط مناسبی هستند. او کار بر روی سازگار بودن. او ساخته شده برخی از اشتباهات اولیه در اردوگاه اما ما در بازی های بهار بازی های آموزشی. او واقعا با تمرکز بر ساخت آن روال پخش نمی شود بی دقتی. او یک بازیکن است و من فکر می کنم ما همه در حال رفتن به لذت بردن از تماشای بازی او را shortstop.”

Gleyber Torres
Gleyber تورسگتی ایماژ

تورس جایگزین دیدی Gregorius. یانکی ها اجازه Gregorius حرکت به فیلیز او پس از انجام یک کار برجسته ای جایگزین Derek Jeter.

“همه چیز واقعا خوب گفت:” تورس رفت 0-برای-3 است و هدف قرار دادن تنها .217 این بهار. “من ساخته شده برخی از اشتباهات اولیه اما من در تلاش برای کشف کردن که چگونه به همه چیز را ساده تر و کار با DJ بنابراین همه چیز ساده تر برای من. ما واقعا خوب ارتباطی بین ما و ما در حال تلاش برای ایجاد تمام بازی می کند.”

LeMahieu ساخته شده دو نقش برجسته گرفته تا وسط با حرکت شبیه چمچه زنی می اندازد که برای اولین بار.

“ساخت روال پخش است آنچه در آن است همه چیز در مورد” تورس گفت که یک shortstop و نقل دوم به دلیل Gregorius شد در کوتاه مدت. “من واقعا در تلاش برای فکر می کنم در مورد آنچه که من در تلاش برای انجام هر توپ رو به زمین و آماده سازی برای آن بازی. من واقعا مهم نیست که چگونه بسیاری از خطاهای من را در بهار. من فقط مراقبت در مورد آنچه که من در این فصل است.”

تورس در چنین تهاجمی زور و یانکی ها نیاز هیولا خود را به خفاش با هارون قاضی, کنار با یک شکستگی استرس از اول راست دنده. Giancarlo استانتون نیز با آسیب گوساله. تورس لعنتی 38 صفحه اصلی اجرا می شود در فصل گذشته منجر به یانکی ها شد و تنها بخش دوم یانکی ها وسط infielder منجر به باشگاه در خانه اجرا می شود در 100 سال گذشته. کانو رابینسون دیگر بود.

به یاد داشته باشید تورس نشان داده است از جمله توانایی های باور نکردنی فقط در 23.

“من قصد دارم به سعی کنید به انجام بیش از حد در این صفحه فقط برای کمک به تیم” تورس گفت. “من قصد دارم به سعی کنید به آمار صفحه اصلی اجرا می شود. من بچه ها پشت سر من است که انجام یک کار واقعا خوب. ما فقط سعی کنید به بازی بیس بال و همه چیز را آسان می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im