تمپا — Yankees مدیر Aaron Boone شده است تحت تاثیر قرار با میگوئل اندوجر نگرش در مورد احتمالا در حال استفاده به عنوان یک ابزار بازیکن — بازی در پایه اول و در سمت چپ میدان, در علاوه بر این به پایه سوم.

“خود بودن به انجام آن است و یکی از چیزهایی که ما را دوست داشت” بون گفت. “هنگامی که ما برای اولین بار مطرح موضوع با او در مورد آن هیجان زده و حتی به ما گفت که او تا به حال شروع به انجام برخی از کارهای خود را. من احساس می کنم مثل او دارای توانایی های ورزشی به آن را انجام دهد. قادر به حرکت در اطراف و امیدوارم اضافه کردن به خود را تطبیق پذیری است. و با کیفیت و عمق فهرستی از ما می تواند چیزی است که مهم است نه تنها برای او بلکه به طور بالقوه برای ما بیش از حد.”

و بون گفت که او نگران نیست در مورد Gleyber تورس رفتن از پایه دوم به shortstop.

“او نوع به کار گرفته شده همه چیز شده است که پرتاب راه خود را و پس از آن برخی” بون گفت. “من فکر می کنم تنها چیزی که او را ترک کرده است در حال حاضر برای انجام شده است نشان می دهد که او قادر به روزمره shortstop برای کل فصل. ما می دانیم که او می تواند آن را اداره کند اما در حال حاضر آن را فقط رفتن و انجام روال در همه زمان ها. من اعتماد به نفس او را که به گام بعدی.”

Miguel Andujar
میگوئل اندوجرچارلز Wenzelberg

بون گفت که او تصمیم گرفته نشده که چگونه اغلب او را با استفاده از Giancarlo استانتون که در حال آمدن است یک فصل است که در آن او بود sidetracked توسط صدمات در بیرون از محیط.

“من اعتماد به نفس او را سالم” بون گفت. “من مطمئن هستم که هنوز در مورد آنچه که شما نگاه کنید در بازی.”

بون گفت که او می خواهم از عوامل در ترکیب هیرو و که نیاز به یک روز مرخصی اضافه شده اما استانتون بازی خواهد کرد یک “مقدار عادلانه” از بازی در تعیین نكند.

“ما بسیاری از مردم برای قرار دادن در این زمینه” بون گفت. “اما قطعا ما احساس خوبی در مورد او بازی خود و احساس خود را مانند او را سالم به اندازه کافی برای انجام این کار به طور منظم اگر ما او را مورد نیاز.”


هر چند left-hander اردن مونتگمری چهره برای ورود به بهار آموزش نامزد پیشرو برای تبدیل شدن به پنجمین استارت در James Paxton غیاب Boone نمی رد برخی از آنها دیگر جوان, تنگ, از جمله Deivi گارسیا و مایک پادشاه و همچنین تاسیس استارت مانند لوئیس Cessa و جاناتان Loaisiga.

“بسیاری از بچه ها که اضافه کرده ایم به ما 40-man [فهرست] که ما شده ایم در مورد هیجان زده برای چندین سال [در نظر گرفته خواهد شد],” بون گفت. “و آن را نمی خواهد بعید به در برخی از نقطه دیدن یکی یا بیشتر از آن بچه ها ما تاثیر چرخش ما اغل گاو یا حشم هر آن ممکن است. اما من حدس می زنم من نقطه است که ما احساس می کنیم باید مقدار زیادی از گزینه های خوب و ما از یک راه دور از آن تصمیم گیری.”

بون نیز گفت: Paxton بهبود از بازگشت از عمل جراحی به خوبی می گذرد.


لوئیس سورینو را 2019 فصل بود به شدت تحت تاثیر شانه و عرض صدمات در سال 2019 به عنوان او ساخته شده فقط سه به طور منظم فصل شروع می شود.

“برای من این یک کلید است در سال” سورینو گفت. “مهمترین چیز برای من در این سال است که سالم بودن تمام راه برگشتی و سریال های روز دنیا.”


RHP تونی Zych امضا شد به جزئی لیگ قرارداد با دعوت به بهار آموزش. 29 سال قرار گرفتند خروجی قفسه سينه عمل جراحی در سال 2018 است و نه حرفه ای تن به تن پس از 2017. او در 70 بازی از 2015-17.


با شروع از پنج شنبه اول رسمی تمرین و در ادامه برای یک هفته Steinbrenner زمینه باز خواهد شد برای علاقه مندان به تماشای این یانکی ها تمرین در ورزشگاه اصلی. دروازه باز خواهد شد و در ساعت 10 صبح و ورزشگاه باز خواهد شد و تا پایان تمرین. وجود خواهد داشت هیچ هزینه ای.

برای تمام بهار آموزش بازی ها, دروازه باز خواهد شد در Steinbrenner درست دو ساعت قبل از برنامه ریزی گام اول. یانکی ها’ بهار برنامه باز می شود Feb. 22 برابر جیز آبی در Steinbrenner زمینه در 1:05 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su