لیکلند فلوریدا. — اردن مونتگمری را به صدمه دیده در این نقطه نمی تواند بخشی از یک یانکی ها چرخش خواهد شد که بدون James Paxton تا حداقل ممکن است و نمی خواهد که لوئیس سورینو برای کل فصل.

حتی تا پنج اجرا می شود و چهار homers در سه نوبت 15-11 از دست دادن به ببرها در روز پنج شنبه در Joker Marchant ورزشگاه dented مونتگمری چرخش شانس.

“من فکر می کنم او … آنچه که او را به ما نشان داده که در آن او در جسمی چگونه او پرتاب توپ همراه با ضبط آهنگ در حال حاضر” Aaron Boone گفت: وقتی پرسیده شد که اگر مونتگمری بود یک قفل برای یک چرخش نقطه. “این مرد است که در حال حاضر واقعا قوی بزرگ-لیگ فصل زیر کمربند خود را. بنابراین من در مورد که در آن او است و احساس می کنم مثل او بسیار مستحکم خود را.”

پس 9-7 فصل با 3.88 عصر در 29 شروع می شود به عنوان یک تازه کار در سال 2017, Montgomery, ساخته شده, شش شروع می شود در سال 2018 قرار گرفتند و تامی جان عمل جراحی در اوایل ماه ژوئن است. سال گذشته او ساخته شده دو ظاهر و مشغول به کار چهار ماه سپتامبر نوبت.

کار در برابر همان باد است که باد به شدت به مرکز و راست-مرکز مونتگمری داد تا چهار نفر از نه homers ببر رسید.

Jordan Montgomery
اردن مونتگمریگتی ایماژ

“دو نفر از آنها خوب بودند رزین. بدیهی است که شما باید به زمین به باد و من بسیار خوشحال در مورد آن” مونتگمری گفت.

همانطور که برای بون گفت که او مستحکم خود نقطه Montgomery حاضر به جلوتر از خودش.

“من شده اند در تلاش برای گرفتن کار انجام می شود” مونتگمری گفت. “من باور دارم که من قفل شده در my stuff بازی خواهد کرد.”

همانطور که برای چه کسی پر کردن ردیف 5 نقطه بون گفت که وضعیت مایع باقی می ماند و می تواند از ویژگی های درب بازکن در زمان.

“من فکر می کنم در پایان ما می تواند بسیاری از راه های مختلف آیا ما کول بچه ها در یک روز داده می شود بسته به نوع که در دسترس است. درب بازکن همیشه می شود یک گزینه در روزهای خاص” بون گفت. “اما ما احساس خوبی در مورد بچه ها مثل [Jonathan Loaisiga] و [لوئیس] Cessa, Deivi [گارسیا] دیوید هیل [نیک] نلسون و کلارک اشمیت همه این بچه ها نشان داده اند [آنها] باید یک فرصت به عوامل ما در هر نقطه در این فصل است. من همچنان به هیجان زده در مورد ما عمق و تصور می کنم ما باید کمی خلاق در اوایل روز که ما منتظر Paxton به عقب می آیند و بچه های دیگر را به مخلوط. اما من دوست داشتم آنچه که من تا کنون دیده می شود و شده است وجود دارد بسیاری از بچه ها که احتمالا تن به تن خود را به مکالمه به این نقطه است.”

بخشی از خلاق بودن می تواند شامل پرش پنجم استارت وقتی که فرصت ناشی میشود. چهار وجود دارد برنامه ریزی کردن روز در اما آب و هوا می تواند نیروی تعویق افتادن یک یا دو.

“می تواند باشد. شما ممکن است انتخاب کردن روز انتخاب کنید یک زمان که در آن شما فقط نیاز به چهار استارت در شش روز یا هر چیز دیگری. آره خواهد شد که بخشی از آن و چیزهایی که ما سعی خواهیم کرد به نقشه از یک زن و شوهر از هفته جلوتر از زمان” بون گفت. “و هم فکر بودن که روز ششم نوع ارزشمند برای ما استارت بنابراین ما خواهید بود با ملاحظه آن و انتخاب ما نقاط که در آن ما می خواهیم به آنها اضافی که بعد [استراحت] رفتن را از طریق. من مطمئن هستم که آن را به نگاه کمی متفاوت در طول اولین ماه از فصل احتمالا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de